R e k l a m a

MDK. Konkurs plastyczny online „Moja choinka”

-

Miejski Dom Kultury w Bochni zaprasza do udziału w konkursie przeprowadzanym online na stworzenie swojej kreatywnej nowoczesnej wersji choinki (np. „zero waste”). Aby wziąć udział w konkursie należy po wykonaniu choinki zrobić jej fotografię i z krótkim opisem jak powstawała przysłać pocztą elektroniczną na adres bocheńskiego domu kultury.

Współczesne choinki z tradycyjnymi łączy jedynie kształt trójkąta. Zrobione są z różnorodnych materiałów (papier, tkanina ,drewno, metal ,włóczka, sznurek, plastik), a wieszane na nich ozdoby nie zawsze kojarzą się ze świętami. Bywają również formą „obrazu” zawieszoną na ścianie, aranżacją wnętrza albo abstrakcyjną kompozycją.

Założenia artystyczne:

  • forma przestrzenna do powieszenia lub postawienia;
  • dowolny rozmiar;
  • samodzielnie wykonane elementy.

Jak wziąć udział w konkursie:

  • nie czekaj aż pojawią się pachnące drzewka;
  • zrób nowoczesną choinkę wg własnego pomysłu, zaaranżuj ją jako wystrój mieszkania na długie jesienno-zimowe wieczory;
  • zrób zdjęcia i krótko opisz jak została wykonana.

W konkursie może wziąć udział każdy odbiorca tej informacji. Prace mogą być dziełem zbiorowym całej rodziny. E-mail zatytułowany „MOJA CHOINKA” powinien zawierać: zdjęcia choinki z autorem/ami, krótki opis jak została wykonana, kartę uczestnictwa. Zgłoszenie należy wysłać na [email protected] lub [email protected] do 20 grudnia 2020 r.

Nagrodą w konkursie będzie publikacja prac na www.mdk.bochnia.pl oraz ich wydruków na słupach reklamowych MDK (publikacja będzie opisana imieniem i nazwiskiem autora), a także na profilach społecznościowych MDK.

Regulamin konkursu i karta uczestnictwa dostępne są na stronie www.mdk.bochnia.pl.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc