Futsal. Emocjonujące spotkanie, remis 4:4 i tylko podział punktów – ZDJĘCIA

-

Po zaciętym i obfitującym w emocje spotkaniu drużyna BSF ABJ Bochnia zremisowała w sobotę na własnym parkiecie z Gwiazdą Ruda Śląska 4:4 (2:3).

Obie drużyny po ostatnim gwizdku schodziły z boiska niezadowolone – goście dlatego, że zwycięstwo wymknęło im się z rąk (w drugiej połowie prowadzili już 4:2 i mieli kilka szans na podwyższenie wyniku), a gospodarze, bo mimo nieustannych ataków przez całą drugą połowę ostatecznie zdołali „jedynie” zremisować i zgubili punkty na własnym terenie.

W drużynie z Bochni wyróżniali się zawodnicy, którzy ostatnio powrócili do składu – Tomasz Palonek (zdobywca trzech bramek), Mateusz Prokop i Arkadiusz Budzyń.

BSF ABJ Bochnia – Gwiazda Ruda Śląska 4-4 (2-3)
Palonek 12, 33, 34, Porębski 18 – Tkacz 15, 18, Grzybowski 13, Kravets 23.

Bochnia: Smoleń – Bukowiec, Matras, Palonek, Rynduch – Prokop, Lewicki, Maślak, Borges, Budzyn, Porębski, Wołoszyn, Noga, Stefaniak.