WOŚP. Rejestracja wolontariuszy do 4 stycznia

-

29. Finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami. Bocheński sztab Orkiestry ma jeszcze kilkanaście miejsc dla wolontariuszy, którzy chcieliby dołączyć się do ogólnopolskiej akcji. Czas na zgłoszenia jest do 4 stycznia.

Finał z głową – takie jest hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem Fundacja będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii.

W tym roku bocheński sztab WOŚP można wesprzeć również zdalnie; nie wychodząc z domu. Link do eSkarbonki Sztabu WOŚP Hufiec ZHP Bochnia: https://eskarbonka.wosp.org.pl/tl97yr

Jak się zarejestrować jako wolontariusz? – krok po kroku:

1. Wejdź na stronę iwolontariusz.wosp.org.pl.

2. Po założeniu i potwierdzeniu konta przejdziesz na stronę rejestracji.

3. Wybierz ścieżkę WOLONTARIUSZ

4. Wypełnij formularz – dane, które musisz przygotować do prawidłowego wypełnienia formularza: – zdjęcie wolontariusza (min. szer. 600px, min. wys. 800 px., jpg) – PESEL – imię – nazwisko – data urodzenia – numer telefonu – dokładny adres – szkoła lub miejsce pracy

5. Na koniec, zapoznaj się z klauzulą RODO i kliknij „Wyślij”

Jak znaleźć sztab „Bochnia”?

W formularzu w kroku „Wybór Sztabu” zobaczysz okienko do wpisania Sztabu. Możesz wpisać nazwę miejscowości tj. Bochnia lub numer Sztabu (ID): 4163. W tym miejscu możesz też wykorzystać TOKEN. Po rejestracji będzie konieczny kontakt ze sztabem poprzez komunikator (online) bądź trzeba będzie się umówić na sprawdzenie danych osobiście.

Sztab BOCHNIA na Facebooku – TUTAJ

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

sierpień, 2022

X