R e k l a m a

Gabi i Pati przekazały Wasze dary do schroniska dla zwierząt w Borku

-

Akcja zbiórki była spontaniczna i myślałyśmy, że wezmą w niej udział tylko bliskie nam osoby – przyznaje Gabriela Stal. A druga z autorek zamieszania, Patrycja Borowiec, dorzuca: – Jesteśmy w szoku ile udało nam się wspólnie zebrać! Wszystkie dary, zgodnie z zapowiedzią, w sobotę trafiły do schroniska dla zwierząt w Borku.

Dziewczęta ogłosiły swoją akcję półtora tygodnia temu na Facebooku. By zachęcić znajomych do przyłączenia się i zrobienia czegoś dobrego przed świętami, nagrały krótki filmik apelując o przekazanie konkretnych artykułów, które przydadzą się zwierzakom mieszkającym w schronisku.

Akcja od początku spotkała się z pozytywnym odbiorem, a jeszcze bardziej przyspieszyła, gdy zauważyły ją i podchwyciły lokalne media (pisaliśmy o niej TUTAJ). Odzew przerósł oczekiwania inicjatorek.

Dziękujemy z całego serca każdej osobie, która dołączyła do akcji, za każdy kilogram karmy, koce, miski i inne artykuły. Wielkie dzięki dla Fabryka Formy Studio One za udostępnienie miejsca na przechowywanie produktów oraz za przyłączenie się do zbiórki! – mówi Patrycja.

Gabriela dodaje: – Akcja odniosła sukces o jakim nie myślałyśmy. Za dobre serca po prostu dziękujemy!

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia