R e k l a m a

Bochnia. W sobotę „Urodziny Ryśków”. Charytatywny koncert będzie transmitowany on-line

-

Już w tę sobotę (2 stycznia) odbędzie się koncert będący finałem charytatywnej urodzinowej zbiórki zorganizowanej przez Ryśków Piekarczyków z Bochni. Wydarzenie będzie miało charakter zamknięty, ale w całości będzie transmitowane w internecie. Początek o godz. 17:00.

Senior i junior obchodzą urodziny tego samego dnia (2 stycznia), a od kilku lat świętują je organizując publiczne wydarzenia, podczas których zbierane są datki lub dary na jakiś cel charytatywny.

W tym roku zbierano środki higieniczne dla młodych pacjentów oddziału dziecięcego w bocheńskim szpitalu, dodatkowo na portalu Zrzutka.pl uruchomiono zbiórkę środków pieniężnych na zakup 2 kardiomonitorów do kontrolowania funkcji życiowych małego pacjenta.

W dniu urodzin Ryszardów, w sobotę 2 stycznia, odbędzie się specjalny charytatywny koncert bocheńskich artystów. Wystąpią: Raba Gospel Choir, PiS (Piotr i Sierściu), Karol Makuch z Mateuszem Wojkowskim (obaj to uczestnicy Voice of Poland), Marek Piekarczyk z Tadeuszem Apryjasem i Jackiem Borowieckim oraz Futro z Ryby.

Koncert będzie transmitowany na żywo w internecie tutaj: https://youtu.be/GgmA6KdKgeA

Imprezie patronuje starosta bocheński – Adam Korta, a akcję wspierają m.in. Szkoła Podstawowa nr 5 w Bochni, Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Jachowicz Tradycja i Kultura, Siłownia Ladies Team, Ksero Plastdruk, Gmina Rzezawa. Patronat medialny sprawuje Bochnianin.pl.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

luty, 2024