Bacówka na Zadzielu zaprasza

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia tego wyjątkowego, odremontowanego obiektu działającego obecnie w formie gospodarstwa agroturystycznego prowadzonego przez rodzinną firmę.

Budynek „Bacówki na Zadzielu” /poprzednio: U Wojtka, Bacówka nad Wilczym Rynkiem/
w Rozdzielu, gm. Żegocina położony jest w Beskidzie Wyspowym na wschodnim stoku góry Kamionna /801 m n.p.m/.

Do dyspozycji naszych Gości jest 5 komfortowych pokoi z łazienkami max. dla 20 osób.
W części parterowej znajdują się 2 klimatyczne sale: kominkowa i bankietowa oraz zewnętrzna zabudowana, całoroczna wiata grillowa. Organizujemy niezapomniane kameralne, domowe spotkania rodzinne i firmowe.

Z Bacówki roztaczają się wspaniałe widoki na: Tatry Wysokie, Gorce, Beskid Wyspowy, Beskid Sądecki, Beskid Niski, Pogórze Wiśnickie i Rożnowskie.

Przy dobrej pogodzie i widoczności na północy widoczny jest zamek w Chęcinach i Góry Świętokrzyskie. Usytuowanie obiektu w sąsiedztwie stacji narciarskiej „Laskowa-Ski” /odległość do górnej stacji wyciągu ok. 800 m./ sprawia, że w okresie zimowym stanowi on doskonałą bazę noclegową dla osób pragnących poszusować po jednej z dłuższych tras zjazdowych, jakie są do dyspozycji w Beskidzie Wyspowym.

Bacówka Na Zadzielu jest doskonałą bazą wypadową dla osób lubiących aktywnie spędzać czas wolny. Liczne, dostępne w najbliższej okolicy zarówno w sezonie zimowym jak i letnim atrakcje turystyczne sprawiają, że obiekt jest bardzo interesujący dla osób pragnących spędzić miło czas w tej części Beskidu Wyspowego.


W ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność LGD „Dolina Raby” (PROW 2014-2020) zrealizowano projekt pn. „Adaptacja budynku „Bacówki na Zadzielu”
w Rozdzielu na Centrum Turystyczno-Szkoleniowe wraz z infrastrukturą”, który uzyskał wsparcie za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Dolina Raby” z siedzibą w Chrostowej
w wysokości 100 000,00 zł. 

Celem projektu było rozwijanie działalności gospodarczej poprzez świadczenie usług turystycznych, szkoleniowych, wypożyczalni rowerów poprzez zakup sprzętu i urządzeń objętych wnioskiem oraz utworzenie 1 etatu średniorocznie do momentu złożenia wniosku
o płatność ostateczną. 

Beneficjent projektu: Radosław Florek PPHU Beskidzkie Klimaty.
Lokalizacja operacji: Rozdziele.

www.dolinaraby.pl

„Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Materiał opracowany przez Radosław Florek PPHU Beskidzkie Klimaty

Instytucja Zarządzająca PROW 2014 – 2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Najnowsze

23,740FaniLubię
882ObserwującyObserwuj
X