R e k l a m a

Zespół MSP I Bochnia wygrał I edycję BSF ABJ Futsal Cup

-

Zespół MSP I Bochnia zwyciężył w I edycji BSF ABJ Futsal Cup w roczniku 2009. Drugą lokatę zajęła szkółka Zubello, a kolejne: Zostań Piłkarzem Bochnia, Okocimski Brzesko, Babral@Tabak Trzciana oraz MSP II Bochnia.

Królem strzelców został Szymon Biel ze zwycięskiej drużyny, który zdobył sześć bramek, MVP wybrano Oliviera Goryczkę z Okocimskiego, zaś najlepszym bramkarzem Nikodema Szota ze Szkółki Piłkarskiej Zubello.

Nagrody wręczali: prezes Fundacji ABJ Wioletta Maraj, prezes ABJ Artur Maraj oraz prezes BSF Bochnia Rafał Czaja. W kolejnej edycji zagrają te same zespoły, ale z roczników 2007 i 2008.

Turniej, choć rozegrano pierwszą edycję, okazał się organizacyjnym sukcesem. Wszystkie drużyny otrzymały nagrody, miały okazję do rywalizacji, co w czasach pandemii jest mocno ograniczone oraz kontakt, dla większości pierwszy w życiu, z prawdziwym futsalem.

Turnieje mają się odbywać cyklicznie, najlepsi otrzymają powołanie do zespołów młodzieżowych BSF ABJ Bochnia i będą w wyselekcjonowanych grupach szlifować formę do kolejnego cyklu mistrzostw Polski U-13 i U-15.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia