R e k l a m a

18-latek z Rumunii przyłapany na kradzieży sklepowej

-

Dzięki zaangażowaniu w czasie wolnym od służby policjanta z Komisariatu Policji w Czchowie (powiat brzeski), 18-letni obywatel Rumunii nie uniknie odpowiedzialności za kradzież, a mienie o wartości ponad 800 złotych w całości zostało odzyskane i powróciło na sklepowe półki.

W poniedziałek (08.02.) policjant w czasie wolnym od służby robił zakupy w jednym z supermarketów mieszczących się na terenie Czchowa. Jego uwagę przykuło zachowanie mężczyzny, który napełnił wózek różnymi artykułami (w tym kilkoma butelkami alkoholu), ominął kasy i wyszedł ze sklepu nie uiszczając zapłaty.

Mężczyzna po załadowaniu towaru do samochodu odjechał z parkingu. Tuż za nim podążył swoim prywatnym samochodem policjant z Czchowa. Funkcjonariusz o swoich przypuszczeniach dotyczących kradzieży mienia niezwłocznie powiadomił umundurowanych policjantów z Komisariatu Policji w Czchowie, którzy w wyniku podjętych czynności zatrzymali mężczyznę odpowiedzialnego za tą kradzież.

W trakcie czynności procesowych funkcjonariusze zdołali w całości odzyskać skradzione mienie, które powróciło na sklepowe półki. Sprawcą kradzieży okazał się 18-letni obywatel Rumunii, który po nocy spędzonej w policyjnej celi, wczoraj (09.02) usłyszał zarzut kradzieży, która zagrożona jest karą do 5-ciu lat pozbawienia wolności.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia