R e k l a m a

ZS Nr 2 współpracuje z BOHLE Polska. Praktyki dla uczniów w nowoczesnym zakładzie

Uczniowie Zespołu Szkół Nr 2, którzy zdecydują się na kształcenie w specjalizacji „monter izolacji przemysłowych” mają zapewnione zatrudnienie w ramach umowy w celu przygotowania zawodowego w renomowanej firmie Bohle Polska, a po ukończeniu szkoły gwarantowaną pracę w firmie.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 2-1.jpg

Bohle to międzynarodowy koncern z prawie 100-letnią tradycją, który specjalizuje się w takich obszarach jak izolacje przemysłowe, wykończenia wnętrz, ochrona przeciwpożarowa, usługi dla przemysłu. W kraju działa jego spółka-córka Bohle Polska.

Współpraca przedsiębiorstwa z bocheńską „Budowlanką” trwa już od siedmiu lat. Dzięki niej uczniowie praktyczne kształcenie w zawodzie odbywają w siedzibie firmy w Rzezawie, w nowoczesnym, świetnie wyposażonym warsztacie. W okresie trwania nauki zawodu uczniom wypłacane jest comiesięczne wynagrodzenie zgodne z obowiązującymi przepisami.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie IMG_0919.jpg

Absolwenci tego kierunku wyposażeni zostają w umiejętności, które pozwalają im na rozwój zawodowy w liczącej się na rynku pracy firmie, a zatrudnienie mogą znaleźć zarówno w kraju jak i za granicą.

– Jeżeli chcesz zdobyć zawód gwarantujący dobrą i pewną pracę po zakończeniu szkoły, zainteresuj się kierunkiem monter izolacji przemysłowych – zachęcają przedstawiciele firmy i ZS Nr 2.

Chcesz wiedzieć więcej – odwiedź strony internetowe: https://www.bohle-gruppe.com/pl/grupa-bohle/ludzie-w-bohle/praktyki-z-nami-w-przyszlocwww.zs2-bochnia.pl

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie TELEBIM-1024x610.jpg
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie P1190331.jpg
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 1-1.jpg
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 20170610-DSC_1114-Panorama.jpg
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 20170610-DSC_1793-Panorama2.jpg
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie DSC0054-Panorama.jpg
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie DSC9526-Panorama.jpg
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 4-1-1024x768.jpg

Najnowsze materiały Partnerów