R e k l a m a

Futsal: Zrobić krok w kierunku 1. ligi!

-

W niedzielę o godz. 20:00 w hali widowiskowo-sportowej zostanie rozegrany pierwszy mecz barażowy o awans do grupy południowej I ligi futsalu: BSF ABJ Bochnia zmierzy się z Futsal Team Zaczernie, który zwyciężył w rozgrywkach grupy podkarpackiej II ligi. Serdecznie zapraszamy do dopingowania naszych futsalowców!

Futsal Team Zaczernie wygrał rozgrywki II ligi podkarpackiej, w której rywalizowało ze sobą sześć drużyn. Niedzielni przeciwnicy BSF-u w dziesięciu spotkaniach zgromadzili 20 punktów. Sześć meczów kończyli zwycięstwem, dwa podziałem punktów oraz dwukrotnie schodzili z parkietu pokonani. 

Przypomnijmy, że w rozgrywkach barażowych bierze również udział drużyna All Promote Lublin. Mecz bochnian z tym rywalem zostanie rozegrany na początku kwietnia, z kolei bezpośrednie starcie naszych rywali odbędzie się w przyszły weekend. Awansuje tylko najlepszy zespół z tego trójmeczu. 

Trener Robert Dąbrowski powołał na niedzielne spotkanie następującą 14-osobową kadrę: Krystian Jaszczyński, Jakub Smoleń – Łukasz Piech, Daniel Bukowiec, Krystian Lewicki, Krzysztof Styrna, Piotr Kazek, Piotr Matras, Tomasz Palonek, Mateusz Prokop, Mateusz Matlęga, Jakub Kleszcz, Kamil Rynduch, Robert Dąbrowski.

Spotkanie poprowadzą Tomasz Frąk z Ostrowca Świętokrzyskiego i Tomasz Olszak z Miąsowej, z kolei sędzią czasowym będzie Wojciech Curyło z Krakowa.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia