Brzesko: „102 litry krwi na rocznicę powstania Policji”

-

Komendant Powiatowy Policji w Brzesku oraz Zarząd Klubu HDK zachęca wszystkich do oddania krwi w ramach akcji „102 litry krwi na rocznicę powstania Policji”. 

W dniu 12 marca 2021 roku przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Brzesku  stanie „krwiobus” z  Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Tego dnia w godzinach 8:00-13:00 policjanci, pracownicy cywilni oraz wszyscy, którzy odwiedzą komendę będą mogli honorowo oddać krew dla osób potrzebujących, rannych i chorych.

Komendant Powiatowy Policji w Brzesku mł. insp. Bogusław Chmielarz oraz Zarząd Klubu HDK zachęca wszystkich chętnych, aby podzielić się bezcennym darem, jakim jest krew. Ta prosta forma pomocy może przyczynić się do uratowania ludzkich istnień.

– Policjanci oraz pracownicy policji to osoby pełne empatii, zawsze gotowi do niesienia pomocy. Dzięki zaangażowaniu w akcję krwiodawstwa mogą wspomóc najbardziej potrzebujących. To nic nie kosztuje. Krew trafia do szerokiej grupy odbiorców, m.in. rannych w wypadkach, osób przewlekle chorych, kobiet w ciąży oraz dzieci – wskazuje Grzegorz Buczak, rzecznik prasowy brzeskiej policji. – Gorąco zachęcamy zarówno policjantów jak i krwiodawców z pozostałych zaprzyjaźnionych służb, a także wszystkich chętnych do czynnego udziału w zbiórce.

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

CO? GDZIE? KIEDY?

kwiecień, 2021

23,901FaniLubię
900ObserwującyObserwuj
1,180SubskrybującySubskrybuj
X