Józefa Szczurek-Żelazko nie jest już dyrektorem szpitala w Brzesku

-

Posłanka Józefa Szczurek-Żelazko nie jest już dyrektorem szpitala powiatowego w Brzesku. W praktyce nie kierowała jednostką już od 2015 roku, gdy została wybrana do sejmu i w związku z tym przebywała na urlopie bezpłatnym. Ale wcześniej na stanowisku dyrektora pracowała tu 14 lat, od 2001 roku.

Dziś dyrekcja i pracownicy SPZOZ w Brzesku pożegnali Józefę Szczurek-Żelazko.

– Pani Dyrektor przeszła na zasłużoną emeryturę – pozostawiła nasz szpital zupełnie innym, niż kiedy obejmowała stanowisko – przeprowadziła szpital i pracowników przez okres trudnej transformacji, zmieniła wizerunek i rozszerzyła działalność medyczną naszej placówki, pozostawiając szpital nowoczesnym i sprawnie zarządzanym – podkreślono w oficjalnym komunikacie.

– Jest nam niezmiernie miło, że Pani Dyrektor przyjechała pożegnać się z całą Załogą. Otrzymaliśmy zapewnienie, że Pani Dyrektor nadal będzie wspierać szpital jako poseł ziemi brzeskiej. Dziękujemy za wszystkie lata pracy i życzymy Pani Dyrektor dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności i dalszych sukcesów na polu społecznym, zawodowym i osobistym!

Szpitalem w Brzesku kieruje obecnie dyrektor lek. Adam Smołucha.

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

styczeń, 2022

X