Bochnia. W sobotę majowa zbiórka makulatury na misje

-

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii św. Pawła Ap. informuje, że druga w tym roku zbiórka makulatury na misje odbędzie się w sobotę 29 maja. Kontener na makulaturę będzie ustawiony przy kościele św. Jana Nepomucena w godz. od 7.00 do 16.00.

Zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli i o wrażliwym sercu do przyniesienia zużytego papieru i kartonu – zachęca Maria Ślusarz ze Stowarzyszenia Rodzin Katolickich przy parafii św. Pawła Apostoła w Bochni.

Istnieje też możliwość wcześniejszego dostarczenia makulatury do bazy firmy recyklingowej EKOMBUD, znajdującej się przy ul. Krzyżanowickiej 68 (przedłużenie ul. Wygoda) od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00. Kartkę z potwierdzeniem oddania makulatury można przekazać do kancelarii parafialnej przy parafii św. Pawła Ap. lub organizatorom Akcji Makulatura na Misje w dniu zbiórki.

Nasze uczestnictwo w zbiórce makulatury wspiera budowę Centrum Dziecka w biednej dzielnicy Cariere w Yaounde stolicy Kamerunu. Obecnie dobiegają końca prace budowlane przy przedszkolu. Tynkowane są jego pomieszczenia, po czym przewiduje się malowanie okien i drzwi, założenie krat w oknach i wyposażenie sal dla dzieci oraz jadalni. S. Kolbena Frąckiewicz ufa, że dzięki naszej pomocy już 1 września br. przedszkole rozpocznie swoją działalność – przekazała Maria Ślusarz.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

październik, 2022

X