R e k l a m a

Wicewojewoda promował w Bochni #NowąPiątkę PiS

-

Akcja promująca nowy projekt Prawa i Sprawiedliwości, który zgrabnie opakowano w hashtag #NowaPiątka, dotarła dziś na Bocheńszczyznę. Wicewojewoda Małopolski Zbigniew Starzec odwiedził już Bochnię, będzie też w Drwini, Rzezawie i Nowym Wiśniczu.

– Generalnie na temat nowego programu Prawa i Sprawiedliwości zapewne wszystko państwo wiecie. #NowaPiątka pana prezesa i pana premiera jest obwieszczana od kilkunastu dni. To co należy ważnego podkreślić to to, że zamknęliśmy wszystkie przestrzenie jeśli chodzi o poprawę życia Polaków. #NowaPiątka dotyka ludzi młodych, ludzi starszych, w wieku poprodukcyjnym, młodzież która mam nadzieję pod wpływem braku PIT-u do 26 roku życiu pozostanie w naszym kraju i nie będzie emigrowała. Wszystkie pięć punktów programu rządowego skierowane są na poprawę życia – mówił w Bochni wicewojewoda Zbigniew Starzec.

Po krótkim briefingu prasowym Zbigniew Starzec ruszył w miasto z jabłkami i ulotkami zawierającymi informacje na temat nowego projektu. Na #NowaPiątka składają się: 500+ na każde dziecko, Emerytura+, Niższy Pit, Bez Pit dla młodych i Połączenia Lokalne.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc