R e k l a m a

Przegląd najnowszych modeli laptopów – sprawdzamy najciekawsze propozycje!

Na rynku laptopów sporo się dzieje. W ostatnich miesiącach na rynku pojawiło się wiele sprzętów, na które warto zwrócić uwagę. Wśród nich znajdą coś dla siebie zarówno gracze, jak i pozostali użytkownicy. Oto przegląd najnowszych modeli laptopów.

Asus ZenBook DUO 14

Wydajny i elegancki laptop biznesowy cechuje się wyjątkową szybkością i efektywnością pracy. Znakomicie sprawdza się do uruchamiania wymagających aplikacji i odpowiada na oczekiwania większości użytkowników. Model cechuje się stylowym designem oraz nowatorskim rozwiązaniem w postaci ekranu ScreenPad Plus.

Dodatkowy wyświetlacz to jeden z największych atutów Asus ZenBook DUO 14. Dwa współpracujące ekrany, przydają się szczególnie w pracy kreatywnej. Ułatwiają pracę nad grafikami, filmami oraz innymi dużymi plikami. Wszystkie elementy interfejsu aplikacji są doskonale widoczne, a bezramkowa konstrukcja ekranu sprzyja skupieniu na pracy.

Dodatkowo oba wyświetlacze posiadają walidację Pantone, co gwarantuje naturalne odwzorowanie kolorów. Zadbano również o technologię redukującą emisję światła niebieskiego.

Ciekawą funkcją jest logowanie bez użycia rąk, za pomocą technologii rozpoznawania twarzy. System rozpoznaje użytkownika nawet w ciemności.

Więcej laptopów Asus znajdziesz na https://www.komputronik.pl/category/5022/laptopy,asus.html

Asus TUF Dash F15 

Asus przygotował dla graczy laptopy TUF Dash F15. Oprócz wysokiej wydajności, jednostki te mogą pochwalić się wyjątkową wytrzymałością. Można z nich bezpiecznie korzystać w podróży oraz w innych trudnych warunkach. Obudowa jest solidna, dzięki czemu laptop jest niepodatny na uszkodzenia w czasie transportu w samochodzie, czy komunikacji publicznej. Jego konstrukcja umożliwia zabranie go nawet w długie wycieczki, w czasie których laptop jest narażony na upadki i uderzenia. Dzięki temu jest to sprzęt rekomendowany dla użytkowników ceniących sobie maksymalną mobilność. Dla pełnego bezpieczeństwa warto jednak skorzystać z dodatkowej ochrony. Gwarancja Beztroski zapewnia dostęp do bezpłatnych usług serwisowych, jeśli laptop zostanie uszkodzony mechanicznie. 

Lenovo ThinkBook 14-ITL G2

Lenovo ThinkBook to seria, która sprawdza się zarówno w uniwersalnym, domowym użytkowaniu jak i w pracy zawodowej. Wybiera ją wielu użytkowników, którym zależy na zachowaniu równowagi pomiędzy ceną a wydajnością sprzętu. 

Lenovo ThinkBook 14-ITL G2 pracuje wydajnie, dzięki mocnemu procesorowi i dużej pamięci operacyjnej RAM. Przestrzeń na dysku wystarczy do przechowywania dokumentów, zdjęć i filmów. Atutem modelu są wąskie ramki, które poprawiają proporcje ekranu i pomagają zachować koncentrację w czasie długiej pracy. Dodatkowo na uwagę zasługują głośniki, które emitują dźwięk wysokiej jakości.

Lenovo ThinkBook 14-ITL G2 to sprzęt wydajny i wytrzymały. W trakcie wymagających testów obudowa i inne elementy zostały sprawdzone pod kątem odporności na zalanie, upadek, kurz, wysoką temperaturę oraz wstrząsy. 

Więcej laptopów Lenovo znajdziesz na https://www.komputronik.pl/category/5022/laptopy,lenovo.html

MSI Stealth 15M 

MSI Stealth 15M to laptop, który odpowiada na oczekiwania wymagających graczy. Wyposażono go w wyjątkowo wydajny procesor, który z powodzeniem radzi sobie z najnowszymi tytułami gier. Laptop MSI jest wyposażony w system chłodzenia Cooler Boost 5, wykorzystujący wentylatory, które radzą sobie z pracą pod dużym obciążeniem przez wiele godzin. Dzięki nim wszystkie podzespoły są chronione przed przegrzaniem nawet w trakcie długiej rozgrywki online. Połączenie z Internetem jest stabilne i szybkie za sprawą modułu Wi-Fi 6, który działa nawet 3 razy szybciej niż Wi-Fi 5. 

Realizm grafiki zapewnia technologia Ray Tracingu, która wykorzystuje algorytmy sztucznej inteligencji. Dodatkowo przyjemność z gry podnosi wydajna karta dźwiękowa i system Hi-Resolution Audio. 

Wszystkie podzespoły zamknięto w efektownej obudowie, wykonanej z wytrzymałych materiałów. Gamingowe wzornictwo harmonijnie łączy się ze smukłą konstrukcją. 

Więcej nowych laptopów MSI znajdziesz na https://www.komputronik.pl/category/5022/laptopy,msi.html

Najnowsze materiały Partnerów