R e k l a m a

Wojciech Szafrański nowym dyrektorem szpitala w Bochni

-

To już informacja oficjalna. W wyniku przeprowadzonego konkursu nowym dyrektorem Szpitala Powiatowego w Bochni został Wojciech Szafrański.

O stanowisko ubiegało się w sumie 7 kandydatów, pięcioro z nich stawiło się na rozmowę z komisją konkursową w zeszłym tygodniu. Ta w czwartek dokonała wyboru, ale nazwiska wybranego kandydata nie ujawniono. Zgodnie z procedurą tę informację do publicznej wiadomości powinien podać bowiem zarząd powiatu. Ten obradował dziś rano i teraz, już całkowicie oficjalnie, możemy przekazać, że konkurs wygrał Wojciech Szafrański.

Wojciech Szafrański wraca do kierowania bocheńskim szpitalem po 7 latach przerwy. Wcześniej był tu dyrektorem przez 9 lat. Ma opinię fachowca i bardzo dobrego menadżera, który jednak rządzi twardą ręką. Za jego czasów bocheńska placówka bardzo się rozwinęła, a sztandarowym osiągnięciem W. Szafrańskiego z tamtego okresu jest budowa od zera nowego pawilonu i mieszczącego się w nim oddziału położniczo-ginekologicznego, który od tamtej pory jest chlubą placówki.

Przez ostatnie lata Wojciech Szafrański kierował wojewódzkim szpitalem im. Rydygiera w Krakowie. Stanowisko w Bochni obejmie na początku kwietnia.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia