R e k l a m a

Strzelectwo. Dobry występ juniorów młodszych z „Promienia”

-

W miniony weekend w Starachowicach zorganizowano Mistrzostwa Strefowe w strzelectwie sportowym, w których rywalizowali zawodnicy kategorii junior młodszy (rocznik 2004 i 2005) z województw: śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Wśród nich zawodnicy klubu „Promień” Bochnia.

W strzelaniu z karabinka pneumatycznego Kamila Rębilas uzyskała 463,2 pkt. i zajęła 6. miejsce, a Mikołaj Brzegowy z wynikiem 471,4 pkt. został sklasyfikowany na 3. miejscu. W strzelaniu z pistoletu pneumatycznego Mateusz Polek strzelił 453 pkt. i zajął 3 miejsce. Warto zaznaczyć, że dla Kamili był to debiut w dużych zawodach i dzielnie walczyła ze stresem.

Równocześnie w tych zawodach można było uzyskać kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich, która będzie prowadzona od 20 do 25 lipca w Bydgoszczy. Cała trójka zawodników z Bochni uzyskała wyniki powyżej norm kwalifikacyjnych i weźmie udział w Finale OOM.

Ponadto Ognisko TKKF „Promień” informuje, że w okresie wakacji będą prowadzone treningi na strzelnicy pneumatycznej przy ul. Galasa (dawny hotel Florian) w środy od godz. 10:00 do ok. 13:00.