Para prezydencka odwiedzi Lipnicę Murowaną i Trzcianę

-

W najbliższy poniedziałek, 5 lipca, na ziemi bocheńskiej gościć będzie Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wraz z Małżonką Agatą Kornhauser-Duda. Para prezydencka odwiedzi Lipnicę Murowaną i Trzcianę. W programie wizyty przewidziano spotkanie z mieszkańcami.

Para prezydencka najpierw pojawi się w Lipnicy Murowanej, by około południa uczestniczyć w uroczystości odsłonięcia tablicy upamiętniającej śp. Marię i Lecha Kaczyńskich, umieszczonej w sąsiedztwie Kościoła św. Andrzeja Apostoła. Godzinę później prezydent z małżonką wezmą udział w ceremonii wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie (Gminny Dom Kultury).

Następnie para prezydencka uda się do sąsiedniej gminy Trzciana. Tam przy urzędzie gminy po godz. 14:00 odbędzie się spotkanie z mieszkańcami. Zaplanowano także m.in. oficjalne włączenie do KSRG oraz przekazanie nowego samochodu dla OSP Kamionna – to pojazd, który Trzciana otrzymała za najwyższą w Małopolsce frekwencję podczas II tury zeszłorocznych wyborów prezydenckich.

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

sierpień, 2022

X