R e k l a m a

Bochnia. Netto przejęło Tesco i… zlikwiduje sklep w Galerii Rondo

-

Salling Group zdecydował o przeprowadzeniu zwolnień grupowych i zamknięciu wielu sklepów przejętych od Tesco Polska. Dotyczy to także placówki funkcjonującej w Bochni.

Jak przekazał serwis branżowy wiadomoscihandlowe.pl, firma Salling Group (właściciel Netto) podjęła decyzję w sprawie zamknięcia sklepów formatu CHM Hipermarket m.in. w Kielcach, Bochni, Koszalinie, Inowrocławiu, Łodzi, Warszawie, Krasnystawie i innych miejscowościach – łącznie w blisko 37 lokalizacjach. W ramach restrukturyzacji do marca 2022 roku zwolni około 2,5 tys. pracowników.

– Decyzja o zamknięciu faktycznie dotyczy sklepu Tesco znajdującego się w Bochni w Galerii Rondo – potwierdził portalowi Bochnianin.pl Krzysztof Kwintkiewicz z agencji PR Lighthouse Polska obsługującej SG. – O dokładnym terminie jego likwidacji poinformujemy, gdy będzie się on zbliżał. Na ten moment sklep wciąż jest otwarty, w związku z czym niezmiennie zapraszamy na zakupy – dodaje.

Sklep Tesco o powierzchni ok. 4 tys. m2 działa w tej lokalizacji od początku istnienia galerii, czyli od początku grudnia 2010 roku.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc