Były partner z kolegami pobili nowego znajomego kobiety

-

Mieszkaniec powiatu brzeskiego nie będzie miał najlepszych wspomnień po odwiedzinach u znajomej sądeczanki. 36-latek doznał uszczerbku na zdrowiu po tym, jak pobiło go trzech nieznanych mu mężczyzn. Sprawcy tego czynu zostali zatrzymani przez policjantów i usłyszeli zarzuty.

2 lipca sądeccy policjanci otrzymali zgłoszenie o pobiciu, do którego doszło w jednym z mieszkań w Nowym Sączu. Tego dnia około godziny 23, mieszkaniec powiatu brzeskiego przebywał u swojej znajomej sądeczanki. Kiedy ktoś zapukał do drzwi, 36-latek poszedł otworzyć, a wtedy rzuciło się na niego trzech nieznanych mu mężczyzn. Agresorzy bili go i kopali, a gdy przestali, kazali mu natychmiast opuścić mieszkanie.

Już następnego dnia, we wczesnych godzinach porannych, policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 22, 24 i 29 lat. Okazało się, że sprawcami pobicia jest były partner kobiety wraz ze swoimi kolegami. Wszyscy trzej usłyszeli zarzuty pobicia i spowodowania uszczerbku na zdrowiu 36-latka.

Za te przestępstwa grozi do 3 lat więzienia, ale dla 24 i 29-letniego sprawcy sąd może orzec wyższy wymiar kary z uwagi na to, że działali w warunkach recydywy. Ponadto prokurator zastosował wobec całej trójki środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji połączonego z zakazem zbliżania się do pokrzywdzonego oraz zakazu opuszczania kraju.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

kwiecień, 2023