R e k l a m a

Teatrzyk „Nowy Smerfik” w MDK. Ruszyła sprzedaż biletów

-

Miejski Dom Kultury w Bochni zaprasza najmłodszych bochnian i dzieci przebywające w Bochni na wakacyjnym wypoczynku na edukacyjny spektakl teatralny w wykonaniu Teatru Blaszany Bębenek pt. „Nowy Smerfik”, który odbędzie się we wtorek 3 sierpnia o godz. 9:00 w dużej sali kina Regis.

„Nowy Smerfik” to kolejna część przygód, kochanych przez wszystkich, niebieskich stworków. Tym razem obserwujemy losy małej Sasetki, która dotychczas była najmłodszym Smerfem. Wszystkie Smerfy poświęcały jej czas, opiekowały się nią i interesowały, jednak do wioski przybywa nowy, malutki Smerfik, Teraz to jemu każdy poświęca uwagę. Sasetka czuje się odtrącona i niewidzialna, co powoduje, że jest zazdrosna o Smerfika.

Bajeczka uczy dzieci, jak radzić sobie z młodszym rodzeństwem. Pokazuje, że tak naprawdę posiadanie braciszka czy siostrzyczki to super zabawa i przyjaźń na całe życie.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w sekretariacie MDK (w godz. 8-16) oraz w kasie kina Regis (po godz. 16). Liczba miejsc ograniczona.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia