Zabytkowe samochody przyjadą w piątek do centrum Bochni

-

Już w ten piątek, 30 lipca, załogi przemierzające Polskę zabytkowymi samochodami odwiedzą Bochnię i na pl. św. Kingi zaprezentują swoje pojazdy mieszkańcom miasta. W godzinach od 10:00 do 12:30 mieszkańcy miasta będą mieli okazję podziwiać zabytkowe samochody – uczestnicy rajdu natomiast zwiedzą w tym czasie bocheńską kopalnię.

Jaworskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji wspólnie z Gminą Jawor organizuje drugą edycję „Rajdu Tylko dla Zuchwałych – zabytkowymi samochodami szlakiem miast i miejsc UNESCO”, podczas którego zawodnicy przemierzą trasę od Jawora do Zamościa.

Rajd odbywa się w dniach 25-31 lipca br. Dla uczestników zaplanowano liczne atrakcje turystyczne w następujących miastach – w Świdnicy, Wrocławiu, Opolu, Tarnowskich Górach, Oświęcimiu, Wieliczce, Niepołomicach, Bochni, Łańcucie. Wielki finał wydarzenia odbędzie się w Zamościu.

Przedsięwzięcie wspierane jest również przez Ligę Miejsc Światowego Dziedzictwa w Polsce, do której należy Bochnia.

UWAGA!

W związku z organizacją wydarzenia zarówno jezdnia, jak i znajdujące się przy pl. św. Kingi miejsca postojowe, zostaną wyłączone z ruchu już w czwartek w godzinach popołudniowych.
Ulica Biała zostanie skomunikowana poprzez ul. Wolnica, która na ten czas będzie miała odwrócony kierunek ruchu. Więcej na ten temat w oddzielnym komunikacie.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

marzec, 2023