R e k l a m a

Artystycznie o Bochni. W sobotę kolejne warsztaty w Tężni

-

W sobotę 31 lipca 2021 r., w godzinach od 10:00 do 12:00 zapraszamy na czwarty event pod nazwą: ARTYSTYCZNIE O BOCHNI. Tym razem spotykamy się przy tężni. Wydarzenie organizuje Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM. Sobotnie spotkanie to warsztaty, które odbędą się na bocheńskich terenach zrewitalizowanych. Celem tego cyklu mikro eventów jest przywrócenie uczestnictwa w kulturze, umożliwienie mieszkańcom udziału w działaniach plastycznych, prowadzonych w miejscach rewitalizowanych przez ostatnie lata. 

„Malowanie to kolejny sposób na prowadzenie pamiętnika”. —  Pablo Picasso

Bądźmy sobą, miejmy dystans do siebie. Nasze warsztaty rozwijają nie tylko wyobraźnię, dbają o relację, o kontakt z Najbliższymi, lecz pomagają odszukać cząstki siebie w teraźniejszym świecie. Warsztaty mają charakter twórczy – tym razem uczestnicy spotkają się z Pablem Picassem, z jego twórczością będą zaglądać w swoje charaktery. W pracach wykorzystamy kreatywność, wyobraźnię dzieci oraz wsparcie rodziców. Do dyspozycji dzieci będą miały materiały różniące się kolorami, fakturą, wielkością, by móc stworzyć swoje karykatury. Dzieci skorzystają także z materiałów przekazanych przez Kopalnię Soli w Bochni — brył soli. Do działań twórczych posłużą im także materiały plastyczne: kartony tekturowe, drewno, papiery kolorowe, sznurki, bibuły, taśmy kolorowe, plastelina, balony, pisaki, kredki. Będą rysować, wycinać, stworzą swoje dzieła — maski, totemy… 

Dzieci z rodzicami zapraszamy do świata wyobraźni, tworzenia i kreowania już w najbliższą sobotę 31 lipca 2021 od godziny 10:00. Zróbmy sobie prezent, dajmy się ponieść kreatywności. 

Zapraszamy całe rodziny, dzieci, młodzież, rodziców, seniorów. Będziemy czekać na Was w tężni. Spędźmy sobotni ranek razem – wstęp wolny! 

Warsztaty odbędą się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i ochrony sanitarnej.

Zadanie jest finansowane ze środków Miasta Bochnia.

ZAPRASZAMY!

Organizator:

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży Auxilium

Partnerzy:

Rerum
Teatr Artystokracki
Kopalnia Soli Bochnia

Patron medialny: 

Bochnianin.pl

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc