R e k l a m a

Marek Piekarczyk wraca do The Voice of Poland – WIDEO

-

Już od września na antenę TVP2 wraca muzyczny show telewizyjnej Dwójki. W dwunastej edycji trenerem ponownie będzie legenda polskiej muzyki rockowej, Honorowy Ambasador Królewsko-Górniczego Miasta Bochnia – Marek Piekarczyk. To piąta edycja, w której wystąpi niegdysiejszy lider formacji TSA.

70-letni muzyk pojawiał się w drugiej, trzeciej, czwartej i piątej edycji programu. Wygrał, w swoim trenerskim debiucie, szlifując głos Natalii Sikory.

– Kiedyś „The Voice of Poland” było szansą, żebym mógł wyjść z cienia i dać się poznać zupełnie nowemu pokoleniu. Jednak szybko stał się dla mnie programem, w którym miałem szansę podziwiać determinację i wielką odwagę młodych ludzi walczących o swoje marzenia. Pierwsza edycja, w której wziąłem udział, była tajemnicą. Wszystko było nowe. Dziś wiele rzeczy się zmieniło ale wciąż fascynują mnie jego uczestnicy – to nowe głosy, nowe talenty i ciekawe osobowości, które będziemy mogli odkrywać – mówi Marek Piekarczyk.

– Liczę na to, że mam jeszcze wyczucie żeby odkryć osobowość, która kryje się za wyjątkowym głosem. Uważam, że na polskiej scenie muzycznej wciąż brakuje wyjątkowych osobowości, których pojawienie się zapiera dech w piersiach. Takich, które się kocha, które być może bulwersują, ale wszyscy czekają na ich koncerty i płyty. Takich ludzi potrzebujemy i takich artystów chciałbym spotkać i pomóc im w ich zawodowej ścieżce – dodaje.

Pełny skład trenerski najnowszej edycji The Voice of Poland: Justyna Steczkowska, Sylwia Grzeszczak, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc