R e k l a m a

Bochnia. Piknik i koncerty nad Rabą. 4Szmery dały czadu! – ZDJĘCIA

-

„Tribute AC/DC” – takie było hasło przewodnie niedzielnego przedsięwzięcia zorganizowanego na terenie ośrodka TKKF „Raba” w Chodenicach. Nawiązywało ono do gwiazdy wieczoru – bocheńskiego zespołu 4Szmery, który znany jest w całej Polsce z wykonywania coverów australijskiej grupy. Piknik, w ramach którego przygotowano atrakcje także dla najmłodszych, przyciągnął tłumy.

Być może trudno w to uwierzyć, ale jeszcze wiosną zeszłego roku w tym miejscu rosły dzikie chaszcze, a zapuszczony ośrodek straszył wyglądem. W ramach inicjatywy „Jedziemy nad Rabę” udało się to miejsce posprzątać i ożywić, a jego potencjał pokazał „debiutancki” piknik zorganizowany tu podczas ubiegłorocznych wakacji (wtedy z mniejszym rozmachem).

W niedzielę ośrodek otwarty był na gości już od południa, trwały animacje dla dzieci. O 17. rozpoczęła się część koncertowa – na scenie zaprezentowali się kolejno Karol Makuch z zespołem Luz, Evening Standard, Futro z Ryby oraz Beti&Bobas. Przed finałowym występem 4Szmerów zobaczyliśmy jeszcze pokaz ognia w wykonaniu Ani Pelu, a po nim niebo rozświetliły sztuczne ognie.

Przez cały czas trwania imprezy kwestowano na rzecz Fundacji Auxilium. W skarbonkach znalazło się w sumie ponad 15,7 tys. złotych.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia