Trzy osoby zgłosiły się w konkursie na dyrektora szpitala w Brzesku

-

Poniedziałek był ostatnim dniem zgłoszeń kandydatów na stanowisko dyrektor Szpitala Powiatowego w Brzesku. Do konkursu zgłosiły się trzy osoby. Nowego szefa tej placówki poznamy prawdopodobnie we wrześniu.

Do poniedziałku 9 sierpnia do godz. 15:00, bo taki był termin, wpłynęły trzy oferty. Na razie nie możemy ujawniać personaliów tych osób. Stanie się to w czwartek 12 sierpnia, bo wtedy zaplanowano posiedzenie komisji konkursowej w sprawie oceny formalnej kandydatów. Po tej ocenie formalnej będzie można podać te kandydatury do publicznej wiadomości – powiedział w rozmowie z Bochnianin.pl Maciej Podobiński, wicestarosta brzeski.

Ocenę merytoryczną i rozmowy z kandydatami zaplanowano na wrzesień. Wtedy też należy spodziewać się rozstrzygnięcia konkursu.

Przypomnijmy, że konkurs na nowego dyrektora Szpitala Powiatowego w Brzesku zarząd powiatu brzeskiego ogłosił po przejściu na emeryturę Józefy Szczurek-Żelazko. Posłanka przez ostatnie kilka lat była dyrektorem na bezpłatnym urlopie, a obowiązki szefa lecznicy pełnił przez ten czas lek. med. Adam Smołucha. Będzie on kierował placówką do czasu wybrania nowego dyrektora.

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

styczeń, 2022

X