? Już otwarta! W Bochni działa PSIJACIEL – samoobsługowa myjnia dla psów

Na mapie Bochni pojawiło się niedawno nowe miejsce dla psów i ich właścicieli. PSIJACIEL – bo o nim mowa – podzielony jest na dwie strefy: pierwsza to Groomer, czyli PSI FRYZJER. Druga natomiast to samoobsługowa MYJNIA dla psów.

Photo by Berkay Gumustekin on Unsplash

Czym jest samoobsługowa myjnia dla psów?

Samoobsługowa myjnia w Psijacielu to przestrzeń, w której wszyscy właściciele czworonogów mogą bez stresu wykąpać, a także od razu wysuszyć swojego pupila w specjalistycznej antypoślizgowej wannie. To również ogromna wygoda dla psa i właściciela, i co najważniejsze – czysta łazienka w domu!

Regularne kąpiele sprawią, że pies będzie czuł się dobrze a jego skóra i sierść pozostaną w dobrym stanie. Zdrowa skóra jest niezwykle ważna dla ogólnej kondycji naszego pupila!

Jak wykąpać psa w myjni i ile to kosztuje?

Urządzenie jest bardzo intuicyjne i samo podpowiada użytkownikowi co robić. To naprawdę nic trudnego, a dla wygody można płacić kartą lub gotówką.

Pies jest wprowadzany do myjni po wygodnej rampie, a właściciel wybiera na panelu odpowiedni program myjący. W myciu czworonoga pomaga wygodny pistolet, a w strumieniu wody zawarte są już wszystkie wybrane kosmetyki.

Zarówno temperatura jak i ciśnienie wody są przystosowane specjalnie do mycia zwierzaka.

Suszenie również odbywa się w wannie, co jest szczególnie ważne w chłodniejszych miesiącach. Koniec biegania z suszarką po całym domu!

Minuta kąpieli w myjni kosztuje 2 zł, a podczas zabiegów właściciel pieska ma pełną kontrolę nad upływającym czasem oraz możliwość wciśnięcia pauzy w dowolnym momencie.

W trosce o komfort wszystkich klientów jednym z programów jest również bezpłatna dezynfekcja myjni, którą można zrobić zarówno przed właściwymi zabiegami, jak i po – zostawiając myjnię gotową na przyjęcie kolejnych psich klientów. Dzięki temu wizyta w psiej myjni jest w 100% bezpieczna!

Dlaczego warto?

  • CZAS – po kąpieli psa nie trzeba przez dwie godziny sprzątać domowej łazienki
  • PIENIĄDZE – płaci się tylko za faktycznie wykorzystany czas pracy maszyny
  • KRĘGOSŁUP – właściciel psa stoi w prawidłowej pozycji przy wannie, nie schyla się do podłogi
  • NERWY – właściciel się nie stresuje a pies jest spokojny, bo kąpiel przebiega w idealnych warunkach

A co jeśli sama kąpiel nie wystarcza?

PSIJACIEL podzielony jest na dwie strefy – pierwsza to myjnia samoobsługowa, druga to Groomer, czyli psi fryzjer. Warto od czasu do czasu umówić się na wizytę, aby zapewnić swojemu czworonogowi profesjonalną, kompleksową pielęgnację od A do Z.

Wizyty u groomera można umawiać pod numerem telefonu 608 666 573.

PSIJACIEL znajduje się przy ul. Storynka 3/14 w Bochni. Przed lokalem można bezpośrednio zaparkować na miejscu postojowym dla klientów.

Myjnia czynna jest codziennie od godz. 6.00 do 22.00, natomiast Groomer od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 17.00.

Już teraz zapraszamy wszystkich zainteresowanych do obserwowania Psijaciela na Facebooku i Instagramie żeby niczego nie przegapić!

Facebook: www.facebook.com/psijacielbochnia
Instagram: www.instagram.com/psijaciel_bochnia

Najnowsze materiały Partnerów

X