W wypadku stracił obie nogi. Nie poddaje się, trwa zbiórka na protezy

-

26-letni Marcin, który w czerwcu stracił obie nogi w wypadku motocyklowym, walczy o powrót do w miarę normalnego życia. W internecie ruszyła zbiórka, która ma pomóc zebrać fundusze na zakup kosztownych protez.

„20 czerwca podczas niedzielnego wypadu nad wodę z grupą motocyklistów nad Marcinem zebrały się ciemne chmury, które przyniosły tragedię. Marcin miał wypadek, w którym stracił obie kończyny dolne. Oprócz licznych obrażeń dostał drugą szansę i pozostał wśród nas. Tragiczny wypadek przerwał jego plany i marzenia. Pomimo ciężkiego codziennego bólu utraconych kończyn dolnych 26-latek nie poddaje się. Jego psychika jest na tyle mocna, że odlicza każdą minutę na powrót do normalności” – czytamy w opisie zbiórki.

Obecnie mężczyzna nie jest w stanie nawet mieszkać we własnym mieszkaniu, bo jest ono na 4 piętrze bloku. Pomieszkuje więc u brata, w okolicach Bochni. Na protezy potrzebuje ponad 300 tys. zł. Zbiórkę na portalu Zrzutka.pl uruchomił właśnie brat:

– Celem Marcina jest zakup kosztownych protez nóg, które umożliwią mu powrót do pracy, a tym samym do niezależności. Odpowiednie protezy są istotną kwestią również ze względu na dojście do mieszkania na czwarte piętro bez windy i wyposażenia dla osób niepełnosprawnych – wyjaśnia.

– Zwracamy się do Was, w tak ciężkim w życiu momencie o pomoc. Liczy się każdy grosz, który będzie cegiełką do osiągnięcia samodzielności i nadzieję na realizację marzeń. Dzięki Waszej pomocy uda mu się stanąć na nogi i budować życie od nowa – apeluje do internautów brat Marcina.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

marzec, 2023