ASICS DAY w Bochni. Charytatywna sztafeta znów pobiegnie dla Fundacji Auxilium – WIDEO

-

Na niedzielę 24 października zaplanowano kolejną edycję nietypowej imprezy, jaką jest charytatywna sztafeta na dystansie maratonu (ponad 42 km), odbywająca się na stadionie MOSiR. Sportowej zabawie ponownie towarzyszyć będzie cel charytatywny i zbiórka datków dla fundacji Auxilium. Przedsięwzięcie wspiera m.in. znana marka sportowa ASICS.

84 śmiałków amatorów będzie biegać po stadionie z uśmiechem na twarzy, przybijając sobie piątki, dając zmiany, walcząc z czasem i bólem spróbuje przebiec dystans maratonu (42km 195m) w czasie 2:11:30 (tyle wynosi minimum olimpijskie na IO Paryż 2024).

Rywalizujące sztafety prowadzone będą przez zawodników Asics Frontrunner Poland.

Impreza ma wymiar charytatywny – zapisy na bieg tylko poprzez wpłatę darowizny na rzecz Fundacji na numer konta: 46 2490 0005 0000 4600 6692 6591 z dopiskiem „Wpisowe na maraton” kwota wpisowego to 40 pln (oczywiście można wpłacić więcej).

Wydarzenie organizuje Marcin Kusiak i grupa Creative Bochnia Biega Team wspierani przez ASICS, CREATIVE, MOSIR BOCHNIA, WERNER KENKEL oraz PRACOWNIĘ RERUM.

To druga edycja Asics Day dla Fundacji Auxilium – w zeszłym roku z wpisowego oraz datków do puszek udało się zebrać dla podopiecznych Fundacji Auxilium ponad 8 tys. zł. Relacja TUTAJ.

Zobacz klip wideo:

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

grudzień, 2021

X