R e k l a m a

Niepołomice. Okradał firmę, w której pracował, a towar wystawiał w internecie

-

Policjanci z Komisariatu Policji w Niepołomicach zatrzymali mężczyznę, który od stycznia do września kradł towar z firmy, w której pracował a następnie sprzedawał go na jednym z portali internetowych. Łączna wartość skradzionych przedmiotów została wyceniona na blisko 4 tysiące złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, za to przestępstwo grozi mu do 5 lat więzienia.

Sprawa zaczęła się od złożonego przez właściciela firmy zawiadomienia w komisariacie w Niepołomicach o kradzieży towaru. Pokrzywdzony twierdził, że brakuje ponad 200 sztuk markowych gier karcianych, planszowych oraz kart do nauki o wartości blisko 4 tysięcy złotych. Mężczyzna przekazał także policjantom informację, że na jednym z portali internetowych pojawia się skradziony towar, który jest wystawiony do sprzedaży.

Funkcjonariusze wydziału dochodzeniowo śledczego niepołomickiej jednostki ustalili, że sprawcą przestępstwa może być 31-letni pracownik okradzionej firmy. Mając podejrzenie, że skradziony towar został przez 31-latka ukryty, w pierwszej kolejności policjanci zrobili przeszukanie jego miejsca zamieszkania na terenie gminy Niepołomice. W trakcie czynności, mundurowi znaleźli wszystkie przedmioty, których zniknięcie sygnalizował właściciel okradzionej firmy.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży za co grozi mu kara do 5 lat więzienia.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia