R e k l a m a

Fundacja Auxilium: Aż 51 tys. zł z 24h Biegu Górskiego po Uzborni! – WIDEO

-

Organizowane po raz pierwszy przedsięwzięcie przyniosło dzięki uczestnikom, sponsorom i darczyńcom, duże finansowe wsparcie dla bocheńskiej Fundacji Auxilium: – Po raz kolejny pokazaliście, że można na Was liczyć i że nie przestaliście myśleć o nas i naszych podopiecznych – dziękujemy! – podsumowali organizatorzy imprezy.

O wyniku poinformowano w środę w nocy: aż 51 tys. 380 zł. – Na tę kwotę składają się wszystkie deklarowane oraz osiągnięte wpływy od naszych darczyńców, z akcji, z licytacji, darowizny, wpłaty prywatne, firmowe, zbiórka publiczna (puszka), darowizny celowe oraz granty – wyjaśniono w komunikacie.

– Dziękujemy wszystkim darczyńcom za wsparcie, jakie okazali naszym podopiecznym włączając się do realizacji tego wydarzenia. Wielu z Was jest z nami od początku, bardzo doceniamy Wasze wsparcie i zaufanie, jakim nas obdarzacie. Dzięki przekazanym przez Was środkom kolejne miesiące rehabilitacji podopiecznych nabierają pełniejszych kształtów i kolorowych barw. Pandemia zahamowała nasze działania związane z pozyskiwaniem funduszy i organizacją imprez, podczas których zbieraliśmy te fundusze. Wy jednak po raz kolejny pokazaliście, że można na Was liczyć i że nie przestaliście myśleć o nas i naszych podopiecznych – dziękujemy!

Organizatorzy zwracają także uwagę, że charytatywny Bieg Górski po wzgórzu Uzbornia jest dowodem na to, że jest jeszcze zapotrzebowanie w naszym mieście na biegi trialowe. I zauważają: – Chyba nie ma miasta w Polsce i w Europie, w którym są organizowane i biegi uliczne, i górskie i w Kopalni pod ziemią…

Patronem medialnym wydarzenia był portal Bochnianin.pl.

Zobacz nasze relacje wideo:

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc