R e k l a m a

Zmiana pokoleniowa w zarządzie osiedla Niepodległości

-

Największe osiedle w Bochni, czyli os. Niepodległości, ma nowego przewodniczącego zarządu. Po 6 kadencjach (24 lata) ustąpił Janusz Śliwa. Nowym przewodniczącym wybrano Wojciecha Woźniczkę.

Skład zarządu uzupełnili: Ilona Jarosz, Janusz de Lorme, Gabriel Woleński, Grzegorz Pałkowski i Maksymilian Truś. To w większości młodzi ludzie, najmłodszy ma 21 lat.

Wyboru dokonano podczas czwartkowego zebrania osiedlowego.

W najbliższym czasie przeprowadzimy akcję informacyjną: jak się z nami kontaktować? jakimi sprawami możemy się zajmować? Teraz chciałbym zarekomendować facebookowy profil Siła Niepodległości – powiedział Wojciech Woźniczka. Wspomniany przez niego profil można zobaczyć TUTAJ.

Jesteśmy młodzi, ale to nie jest tak, że będziemy sami wykonywać wszystkie rzeczy. Będziemy organizować środowisko wokół spraw, rozwiązań. Zapraszamy do współpracy. Mam nadzieję, że nasza młodość i energia zostaną wykorzystane – podkreślił Wojciech Woźniczka, nowy przewodniczący zarządu os. Niepodległości.

W zebraniu os. Niepodległości uczestniczyło 26 mieszkańców tego osiedla. Ponadto m.in. burmistrz, jego zastępca, policjanci i strażnik miejski.

W spotkaniu uczestniczyli burmistrz Bochni Stefan Kolawiński i jego zastępca Robert Cerazy. Gospodarz miasta skupił się na inwestycjach realizowanych w całym mieście. Najwięcej czasu poświęcił na rewitalizację centrum miasta.

Z kolei Robert Cerazy przypomniał inwestycje wykonane na osiedlu Niepodległości w 2018 roku i przedstawił plany na 2019 r.

Nie zabrakło pytań od mieszkańców. Dotyczyły m.in. przedłużającego się remontu ul. Turkowskiego, bezpieczeństwa na osiedlu Niepodległości i przyszłości Miejskiego Przedszkola nr 2 (wkrótce więcej szczegółów).

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc