🔸 Szybki internet. I Ty możesz zaprzyjaźnić się z Gigabitem!

I Ty możesz zaprzyjaźnić się z Gigabitem! Od teraz prędkość naszego Internetu będzie jeszcze lepsza niż dotychczas! Pracując czy ucząc się zdalnie nie możesz korzystać z żółwiej prędkości Internetu. Naprzód wychodzimy my – MyFiber!

W naszej ofercie znajdują się następujące propozycje:

  • 59 zł = 500 Mbps/100 Mbps + router dwuzakresowy + telefon (utrzymanie telefonu)
  • 79 zł = 1000 Mbps/100 Mbps + router dwuzakresowy + telefon (utrzymanie numeru)
  • Instalacja za 1 zł

Router dwuzakresowy to „must have” w odniesieniu do powyższych pakietów. Świetną opcją w domach jest połączenie o częstotliwości 5 GHz, które oferuje właśnie wspomniany router. Umożliwia to szybsze przesyłanie danych, a połączenie stawia na zdecydowanie lepszą stabilność niż w przypadku jednozakresowych routerów.

Ale to nie wszystko co możemy Ci zaproponować! Zastanawiasz się czy będziesz korzystać z telefonu stacjonarnego? Myślisz, myślisz i nie możesz wymyślić? Bez obaw! Przenieś go do nas, a my stworzymy Ci możliwość jego podłączenia w dowolnym momencie!


Gotowy na przesiadkę z podstawowego pakietu 100 Mb/s na 1 Gb/s? Mamy nadzieję, że tak! Każdy przecież lubi oglądać filmy wysokiej jakości bądź grać bez lagów, a nie przysypiać przy pobieraniu dużych plików.

Nie zwlekaj i wpadaj do nas jak najszybciej! To właśnie ten moment by zacząć korzystać z naszej oferty! Masz jakieś pytania? Zastanawiasz się czy podołamy Twoim oczekiwaniom? Oczywiście, że tak!

Wszystkie szczegółowe informacje znaleźć można na naszej stronie internetowej www.myfiber.pl. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami, które dla Was przygotowaliśmy!

Ponadto jesteśmy do dyspozycji pod nr 533 899 255 bądź pod adresem mailowym [email protected].

Czekamy na Ciebie!

Najnowsze

X