R e k l a m a

Piłka ręczna. W sobotę w Bochni V Memoriał Jerzego Widło – TERMINARZ

-

Już w najbliższą sobotę 16 października w hali sportowej  Zespołu Szkół nr 1 („Mechanik”) odbędzie się V edycja Memoriału Jerzego Widło w Piłce Ręcznej Masters. Turniej organizowany jest dla uczczenia pamięci zmarłego w 2014 roku wychowawcy młodzieży, trenera i animatora bocheńskiej piłki ręcznej – Jerzego Widło.

W tegorocznym Memoriale ponownie weźmie aż dziesięć drużyn (6 męskich i 4 żeńskie). Wśród zespołów kobiecych po raz kolejny uczestniczyć będzie drużyna z Bochni, co jest szczególnie ważne w kontekście tego, że Pan Jerzy poświęcił bocheńskim piłkarkom ręcznym sporą część swojego życia. Turniej zostanie rozegrany w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 – szkoły, w której wieloletnim nauczycielem był Jerzy Widło.

W rozgrywkach kobiet, w kategorii wiekowej K+33, udział wezmą zespoły: Ladies BOCHNIA, COLLECTED Team (wciąż urzędujące Mistrzynie Polski), TARNÓW Masters Team oraz SPR Olimpia OBORNIKI ŚLĄSKIE.

W rozgrywkach mężczyzn, w kategorii wiekowej M+35, udział wezmą zespoły: R.P.A. BOCHNIA, BOCHNIA Oldboys, Hutnik KRAKÓW, Masters TARNÓW, SPR Bór Masters OBORNIKI ŚLĄSKIE oraz Old Ostrovia OSTRÓW WIELKOPOLSKI.

Wszystkich zainteresowanych obejrzeniem sobotnich zmagań zapraszamy do hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Bochni od godziny 09:00. WSTĘP WOLNY. W dniu turnieju główne wejście do Zespołu Szkół nr 1 będzie zamknięte. Organizatorzy proszą o skorzystanie z wejścia od strony Prokuratury Rejonowej.

Patronem medialnym wydarzenia jest Bochnianin.pl.

Więcej o sponsorach imprezy – TUTAJ.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc