Przegrana MOSiR z AGH. „To było nasze najsłabsze spotkanie”

-

W minioną niedzielę 7 kwietnia drugoligowi szczypiorniści Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozegrali pierwszy mecz rundy rewanżowej grupy mistrzowskiej. Na wyjeździe spotkali się z drużyną AZS AGH Kraków.

Pierwszą bramkę zdobył Adrian Najuch, natomiast bochnianie pudłowali na początku niemiłosiernie i pierwsze trafienie zanotowali dopiero w 6 minucie. W 11 minucie po rzucie Janasa wynik wynosił 4:3. Od tej chwili krakowianie powoli wykorzystywali swoje szanse, aby w 25 minucie prowadzić 13:10, choć w tym momencie bramkę dla MOSiR zdobył Miłosz Gabiga. Okazało się, iż było to ostatnie trafienie tej połowy, bo karnego w 27 minucie nie wykorzystał Dziedzic. Zespół AGH pod koniec pierwszej części spotkania zdobył 5 bramek i ze zdecydowaną przewagą 18:10 schodził do szatni.

W drugiej połowie pomimo przewagi gra toczyła się bramka za bramkę i w 45 minucie po skutecznym rzucie karnym, wykonywanym przez Dobrzańskiego, było 27:21. Ostatni kwadrans meczu to 4-bramkowa zdobycz MOSiR, a 12-bramkowa AGH. Wynik bardzo wysoki i na niekorzyść dla zawodników z Bochni, jednak obiektywnie trzeba ocenić, że w tym dniu byliśmy słabsi, rozluźnieni i zdekoncentrowani. Wynik w końcowej części tak dynamicznie się zmieniał, gdyż trener przyjezdnych desygnował do gry szczypiornistów z ławki rezerwowej. Celem było ogrywanie młodych zawodników, w końcowych 5 minutach na parkiecie znajdowała się sama młodzież i Marcin Janas.

– Było to najsłabsze spotkanie w tym sezonie w wykonaniu szczypiornistów MOSiR, niemniej jednak w trakcie sezonu taki czas nadchodzi. Miejmy nadzieję, że w następnych spotkaniach przypomnimy sobie, jak dobrze grać w piłkę ręczną – mówi trener bochnian Marcin Bożek.

AZS AGH Kraków – MOSiR Bochnia 39:25 (18:10)

Skład i bramki MOSiR Bochnia: Michał Dobrzański 13, Marcin Janas 5, Kamil Liszkiewicz 2, Adrian Lubowicki 2, Miłosz Gabiga 1, Maciej Grech 1, Przemysław Mucha 1, Wojciech Dziedzic, Jarosław Gut, Michał Jagielski, Marcin Jakubowski, Wojciech Magiera, Filip Pach, Jakub Piątkowski, Michał Puchalski, Piotr Sądowicz.

Trener Marcin Bożek, kierownik drużyny Maciej Haber, trener odnowy biologicznej Maciej Hamuda.

PODOBNE ARTYKUŁY

R e k l a m a

NAJNOWSZE

Drwinia. 300 tys. zł na walkę z komarami. Będą opryski z powietrza?

Plaga komarów w gminie Drwinia na północy powiatu bocheńskiego jest na tyle uciążliwa dla mieszkańców, że samorząd chce zabrać się za walkę...

Bochnia. IV Międzyszkolny Turniej Szaradziarski

14 czerwca 2019 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 odbył się IV Międzyszkolny Turniej Szaradziarski o Puchar Burmistrza Miasta Bochnia. Do...

Rząd wesprze samorządy borykające się z plagą komarów po majowych podtopieniach

Gminy, które ucierpiały podczas majowych podtopień, otrzymają kolejne wsparcie ze strony rządu. Pomoc będzie dotyczyła tych jednostek samorządu z Małopolski, Podkarpacia...

Bochnia-Brzesko. Pieniądze dla jednostek OSP. Przekazano promesy

Już niebawem rozpoczną się prace modernizacyjne w kilku remizach OSP na terenie powiatów bocheńskiego i brzeskiego. W piątek Marta Malec-Lech z zarządu województwa...

Bochnia-Brzesko. Zmiany proboszczów w parafiach regionu

Biskup tarnowski Andrzej Jeż wręczył nominacje 21 nowym księżom proboszczom w diecezji tarnowskiej. Zmiany dotyczą m.in. 4 parafii na terenie powiatu bocheńskiego.

CO? GDZIE? KIEDY?

czerwiec, 2019

15cze(cze 15)13:0016(cze 16)15:00XXII Międzynarodowy Turniej Judo w Kopalni Soli Bochnia

16cze12:0014:00Mirosław Orzechowski „Bochnia - portret miasta”

16cze16:0018:00Gra terenowa i akcja wymiany książek

Więcej wydarzeń
18,681FaniLubię
606ObserwującyObserwuj
X