Narkotyki w mieszkaniu 25-latka z Bochni

-

Bocheńscy kryminalni zatrzymali 25-latka, u którego w samochodzie oraz mieszkaniu znaleźli znaczne ilości marihuany oraz mefedronu.

Z informacji uzyskanych przez bocheńskich kryminalnych wynikało, że 25-letni mieszkaniec miasta może posiadać znaczne ilości narkotyków. Policjanci ustalili miejsce zamieszkania mężczyzny oraz samochód, którym miał się poruszać. Pojazd ten, kierowany właśnie przez 25-latka, funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bochni zlokalizowali i zatrzymali do kontroli. Już na etapie potwierdzania danych osobowych, okazało się, że mężczyzna kierował samochodem, nie posiadając do tego odpowiednich uprawnień. 

Podczas kontroli policjanci znaleźli w samochodzie rośliny, które następnie sprawdzono testerem. Badanie wykazało, że są to konopie indyjskie. W sumie znaleziono 77 gramów wysuszonych łodyg i liści konopi.

Przeszukano także miejsce zamieszkania mężczyzny, gdzie znaleziono 63 gramy marihuany, a także 151 gramów mefedronu, wagę elektroniczną oraz gotówkę. Trwają dalsze czynności w tej sprawie.

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

styczeń, 2022

X