Bochnia. 41-latek włamał się do hotelu, zatrzymano go na gorącym uczynku

-

Bocheńscy policjanci zatrzymali 41-latka, który włamał się do hotelu znajdującego się na terenie Bochni. Mężczyzna ukradł z budynku stalową rurę wentylacyjną, przedmioty metalowe oraz aluminiowe profile. Sprawca został zatrzymany w chwili, w której usiłował wyjść z łupami.

Wczoraj, o godz. 13:30 oficer dyżurny bocheńskiej jednostki policji przyjął zawiadomienie, które wpłynęło z jednego z miejscowych hoteli. Według zgłoszenia, znajdujący się w korytarzu budynku zakapturzony mężczyzna miał kopać w zamknięte drzwi do recepcji.

Po przybyciu na miejsce policjanci Ogniwa Patrolowo- Interwencyjnego od razu zauważyli pękniętą szybę w tych drzwiach, a z jednego z pomieszczeń w środku dochodziły odgłosy uderzających o siebie metalowych przedmiotów. Kiedy mundurowi weszli do tego pokoju, zauważyli mężczyznę, który trzymał w rękach foliowy worek a w nim  rurę wentylacyjną, metalowe przedmioty oraz aluminiowe profile.

Kiedy 41-latek  zobaczył policjantów usiłował wyjść ze skradzionymi rzeczami z budynku przez wybitą szybę drzwiach ale błyskawicznie został zatrzymany. Na miejsce została skierowana grupa dochodzeniowo-śledcza, która prowadziła dalsze czynności.

Trwa wycena ukradzionych przedmiotów. Za kradzież z włamaniem może grozić do 10 lat pozbawienia wolności. 

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

luty, 2023