R e k l a m a

Bochnia. „10 strzałów ku chwale Ojczyzny” – ZDJĘCIA

-

Z okazji obchodów 103. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, na terenie strzelnicy LOK w Bochni odbyła się w miniony czwartek 11 listopada akcja pod nazwą „10 strzałów ku chwale ojczyzny”.

Każdy chętny po zakupie okolicznościowej cegiełki mógł wykonać 10 strzałów z broni palnej. Do dyspozycji znajdowało się kilka strzelnic, 3 rodzaje broni oraz gotowi do pomocy instruktorzy strzelania przy każdym stanowisku. Instruktorzy każdemu uczestnikowi indywidualnie prezentowali podstawowe zasady bezpieczeństwa przy korzystaniu i strzelaniu z broni oraz sam przebieg oddawania strzałów.

Dochód z akcji w całości ma zostać przeznaczony dla Domu Dziecka w Bochni.

Osoby zainteresowane, mogły sprawdzić się również w strzelectwie długodystansowym. Oprócz możliwości strzelania, prezentowane były pokazy broni historycznej i kolekcjonerskiej, sprzętu ratownictwa wodnego, czy sprzętu strażackiego.

Spotkanie zorganizowane było przez Starostwo Powiatowe w Bochni, Solny Garnizon-Klub Strzelecki Bochnia, LOK Bochnia, Małopolskie Centrum Strzelectwa oraz Komendę Powiatową Policji w Bochni. W akcji wzięli udział także uczniowie klas policyjnych II Liceum Ogólnokształcącego w Bochni. 

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia