⭐ Orkiestra Baczków w finale „Mam Talent”! – ZDJĘCIA

-

Orkiestra Baczków po świetnym sobotnim występie awansowała do finału 13. edycji programu „Mam Talent” emitowane na antenie stacji TVN!

Przypomnijmy, że do półfinału orkiestra dostała się bezpośrednio z eliminacji – po rewelacyjnym wykonaniu przez nią utworu „This is me” ze ścieżki dźwiękowej filmu „Król rozrywki” („The Greatest Showman”) jeden z jurorów Jan Kliment wcisnął złoty przycisk. Ten występ można zobaczyć na YouTube – TUTAJ.

W programie z orkiestrą pod dyrekcją Wojciecha Zwierniaka, śpiewa – stale współpracująca z muzykami – Justyna Janik. Choreografię przygotowuje doświadczony Andrzej Starowicz.

W sobotę Orkiestra wykonała całkowicie inną, opartą o fletowe brzmienie wersję przeboju Katy Perry „Firework”. Jan Kliment podsumował: – Wiedziałem, że mogę na was liczyć, a teraz zrobiłbym to samo. Życzę wam finału, ale w finale śpiewajcie po polsku – dodał. Z kolei Małgorzata Foremniak dorzuciła: – Zęby się same suszą jak się na was patrzy. Występ można zobaczyć TUTAJ.

Do finałowej trójki tego odcinka zgodnie z liczbą oddanych przez widzów głosów dostała się Orkiestra Baczków, Jagoda Piec i jej pies Stefan oraz Trio KET! Pierwsze miejsce i tym samym pewne miejsce w finale zajęli Jagoda Piec i Stefan. Głosem jurorów drugie miejsce zajęła Orkiestra Baczków (głosy na nią oddali Jan Kliment oraz Agnieszka Chylińska).

W nocy na facebookowym profilu Orkiestry pojawił się wpis: – Dziękujemy za wsparcie i głosy. Jesteśmy dumni, że możemy reprezentować Baczków, Gminę Bochnię i Powiat Bocheński!

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

grudzień, 2021

X