Bochnia. Dziś w Bibliotece koncert charytatywny młodych artystów

-


Młodzi artyści – uczniowie Szkoły Muzycznej I Stopnia w Mikluszowicach oraz zaproszeni goście wystąpią na kolejnym, VII koncercie charytatywnym w bocheńskiej Bibliotece, 19 listopada 2021 r. o godz. 18.00 w sali klubu, ul. Mickiewicza 5.

Inicjatorem, organizatorem i prowadzącym koncert jest Krzysztof Nieborak, nauczyciel gitary w Szkole Muzycznej I Stopnia im. Juliusza Łuciuka w podbocheńskich Mikluszowicach. Zaprosił on do wspólnego muzykowania uczniów Szkoły Muzycznej i gości specjalnych, w tym roku będą to: Duet Katarzyna & Franciszek Wieczorek oraz Jan Oberbek, laureaci Krajowego Konkursu Gitary 2021.

Koncert uzyskał honorowy patronat Starosty Bocheńskiego Adama Korty.

Po koncercie, na stoisku prowadzonym przez wolontariuszy Fundacji Auxilium, można będzie nabyć płyty CD, ofiarowane i.in. przez Narodowy Instytut Fryderyka Chopina, za dowolny datek wrzucony do puszki. Dochód zostanie przeznaczony na potrzeby podopiecznych bocheńskiej Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży „Auxilium”.
Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki i ludzie dobrej woli do wysłuchania koncertu młodych artystów i wsparcia bocheńskiej Fundacji Auxilium.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

wrzesień, 2022

X