Wiceminister zdrowia: zrobiliśmy sondaż, który pokazał, że wyborcy PiS i PO po równo są przeciwni restrykcjom

-

Zrobiliśmy sondaż, który pokazał, że wyborcy Prawa i Sprawiedliwości i Platformy Obywatelskiej po równo są przeciwni pewnym restrykcjom, a największa grupa, która jest przeciwna, to osoby które najczęściej nie chodzą do wyborów i zwolennicy Konfederacji – powiedział w piątek wiceminister zdrowia Waldemar Kraska.

Wiceszef MZ w piątek w TVP1 po raz kolejny informował, że obecnie nie są planowane nowe restrykcje w związku z pandemią i podkreślał konieczność przestrzegania już obowiązujących zasad. Kraska odniósł się też do opinii, że rząd nie chce wprowadzać nowych restrykcji, ponieważ takiemu rozwiązaniu przeciwni są wyborcy Prawa i Sprawiedliwości.

„My zrobiliśmy sondaż, który pokazał, że i wyborcy Prawa i Sprawiedliwości, i Platformy Obywatelskiej po równo są przeciwni pewnym restrykcjom, a największa grupa, która jest przeciwna, to są oczywiście osoby które najczęściej nie chodzą do wyborów i oczywiście zwolennicy Konfederacji” – powiedział.

Wiceminister przypomniał o konieczności przestrzegania podstawowych zasad sanitarnych jak dystans, dezynfekcja, maseczka i zachęcił do szczepień przeciw COVID-19.(PAP)

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

styczeń, 2022

X