Lodowisko w Brzesku już otwarte – ZDJĘCIA

-

Taneczne pokazy na lodzie w wykonaniu łyżwiarzy z warszawskiego Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Walley – Plus Duo były główną atrakcją oficjalnego otwarcia sztucznego lodowiska, które zbudowano na Placu Kazimierza Wielkiego w Brzesku.

W trakcie sobotniego wieczoru pracownicy Urzędu Miejskiego wraz z wolontariuszami prowadzili także akcję „Przyjdź i podaruj życie innym”, której celem jest poszukiwanie potencjalnych dawców szpiku kostnego dla osób zmagających się z nowotworem krwi.

Lodowisko na placu Kazimierza Wielkiego w Brzesku funkcjonować będzie do marca przyszłego roku. Obiekt ma wymiary 20 x 30 metrów. Lód mrożony będzie za pomocą agregatu nawet w temperaturze do 10 stopni Celsjusza. Organizatorzy zapewniają wysoki standard i komfort jazdy na łyżwach, co zapewni rolba, czyli maszyna do czyszczenia lodu. Użytkownicy lodowiska będą mogli skorzystać z wypożyczalni łyżew, suszarni i ostrzarki do łyżew.   

Do dyspozycji użytkowników będzie także stoisko gastronomiczne serwujące między innymi gorącą czekoladę, herbatę, frytki gofry. Aktywnemu wypoczynkowi na tym obiekcie towarzyszyć będzie muzyka.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

wrzesień, 2022

X