Czy BSF uratuje ten sezon? Zdecyduje dwumecz z AZS Uniwersytet Wrocławski

-

W najbliższy czwartek o godz. 20:00 w hali przy Zespole Szkół nr 1 w Bochni odbędzie się pierwsze spotkanie barażowe o awans do I ligi południowej. Przeciwnikiem zespołu BSF-u ABJ Bochnia będzie drużyna AZS-u Uniwersytetu Wrocławskiego.

Bocheńską drużynę poprowadzi w tym meczu tymczasowy trener Rafał Czaja. Pracujący w tym sezonie z pierwszą drużyną Robert Dąbrowski stracił pracę po zakończonych fiaskiem pierwszych barażach (awans przekreśliła porażka w Lublinie).

BSF ma jednak jeszcze jedną, ostatnią szansę na awans do 1. ligi w tym sezonie. To dwumecz z drużyną AZS Uniwersytet Wrocławski. Pierwsze starcie już w czwartek 18 kwietnia.

W klubie pełna mobilizacja – zmarnowanie tej okazji popsułoby odbiór całorocznej pracy, która owocowała przecież sukcesami drużyn młodzieżowych. Awans pierwszej reprezentacji ma być wisienką na torcie i kolejnym krokiem w rozwoju stowarzyszenia. Rozczarowania nie chcą ani działacze, ani zawodnicy, ani kibice.

Mecz odbędzie się – nietypowo – w sali sportowej Zespołu Szkół Nr 1 w Bochni. Trzeba wygrać i to najlepiej wysoko. Przyda się doping! Wstęp wolny.

Kadra na domowy mecz z AZS Uniwersytet Wrocławski: Krystian Jaszczyński, Jakub Smoleń – Jakub Kleszcz, Paweł Matras, Piotr Matras, Mateusz Matlęga, Tomasz Palonek, Mateusz Prokop, Łukasz Piech, Kamil Rynduch, Krystian Lewicki, Daniel Bukowiec, Krzysztof Styrna.

Spotkanie poprowadzą Jan Gawle i Paweł Wałęga reprezentujący Kolegium Sędziów w Dębicy. Sędzią czasowym będzie Mariusz Krupa z Bochni.

PODOBNE ARTYKUŁY

R e k l a m a

NAJNOWSZE

Drwinia. 300 tys. zł na walkę z komarami. Będą opryski z powietrza?

Plaga komarów w gminie Drwinia na północy powiatu bocheńskiego jest na tyle uciążliwa dla mieszkańców, że samorząd chce zabrać się za walkę...

Bochnia. IV Międzyszkolny Turniej Szaradziarski

14 czerwca 2019 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 odbył się IV Międzyszkolny Turniej Szaradziarski o Puchar Burmistrza Miasta Bochnia. Do...

Rząd wesprze samorządy borykające się z plagą komarów po majowych podtopieniach

Gminy, które ucierpiały podczas majowych podtopień, otrzymają kolejne wsparcie ze strony rządu. Pomoc będzie dotyczyła tych jednostek samorządu z Małopolski, Podkarpacia...

Bochnia-Brzesko. Pieniądze dla jednostek OSP. Przekazano promesy

Już niebawem rozpoczną się prace modernizacyjne w kilku remizach OSP na terenie powiatów bocheńskiego i brzeskiego. W piątek Marta Malec-Lech z zarządu województwa...

Bochnia-Brzesko. Zmiany proboszczów w parafiach regionu

Biskup tarnowski Andrzej Jeż wręczył nominacje 21 nowym księżom proboszczom w diecezji tarnowskiej. Zmiany dotyczą m.in. 4 parafii na terenie powiatu bocheńskiego.

CO? GDZIE? KIEDY?

czerwiec, 2019

15cze(cze 15)13:0016(cze 16)15:00XXII Międzynarodowy Turniej Judo w Kopalni Soli Bochnia

16cze12:0014:00Mirosław Orzechowski „Bochnia - portret miasta”

16cze16:0018:00Gra terenowa i akcja wymiany książek

Więcej wydarzeń
18,681FaniLubię
606ObserwującyObserwuj
X