R e k l a m a

Czy BSF uratuje ten sezon? Zdecyduje dwumecz z AZS Uniwersytet Wrocławski

-

W najbliższy czwartek o godz. 20:00 w hali przy Zespole Szkół nr 1 w Bochni odbędzie się pierwsze spotkanie barażowe o awans do I ligi południowej. Przeciwnikiem zespołu BSF-u ABJ Bochnia będzie drużyna AZS-u Uniwersytetu Wrocławskiego.

Bocheńską drużynę poprowadzi w tym meczu tymczasowy trener Rafał Czaja. Pracujący w tym sezonie z pierwszą drużyną Robert Dąbrowski stracił pracę po zakończonych fiaskiem pierwszych barażach (awans przekreśliła porażka w Lublinie).

BSF ma jednak jeszcze jedną, ostatnią szansę na awans do 1. ligi w tym sezonie. To dwumecz z drużyną AZS Uniwersytet Wrocławski. Pierwsze starcie już w czwartek 18 kwietnia.

W klubie pełna mobilizacja – zmarnowanie tej okazji popsułoby odbiór całorocznej pracy, która owocowała przecież sukcesami drużyn młodzieżowych. Awans pierwszej reprezentacji ma być wisienką na torcie i kolejnym krokiem w rozwoju stowarzyszenia. Rozczarowania nie chcą ani działacze, ani zawodnicy, ani kibice.

Mecz odbędzie się – nietypowo – w sali sportowej Zespołu Szkół Nr 1 w Bochni. Trzeba wygrać i to najlepiej wysoko. Przyda się doping! Wstęp wolny.

Kadra na domowy mecz z AZS Uniwersytet Wrocławski: Krystian Jaszczyński, Jakub Smoleń – Jakub Kleszcz, Paweł Matras, Piotr Matras, Mateusz Matlęga, Tomasz Palonek, Mateusz Prokop, Łukasz Piech, Kamil Rynduch, Krystian Lewicki, Daniel Bukowiec, Krzysztof Styrna.

Spotkanie poprowadzą Jan Gawle i Paweł Wałęga reprezentujący Kolegium Sędziów w Dębicy. Sędzią czasowym będzie Mariusz Krupa z Bochni.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia