R e k l a m a

Biblioteka zaprasza do „Krainy Nibylandii”. Noc krótsza niż zwykle

-

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni zaprasza na noc pełną wrażeń i niesamowitych historii do „Krainy Nibylandii”, czyli noc w Bibliotece. W jej trakcie dzieci od 8 do 12 lat będą miały szansę wykazać się swoją wiedzą na temat bajek i baśni oraz poznać wiele innych barwnych opowieści i fantastycznych bohaterów. Obowiązują zapisy uczestników.

W związku z panującymi ograniczeniami tegoroczna noc w Bibliotece będzie miała inną formę niż dotychczas. Odbędzie się w sobotę 15 stycznia w godzinach od 18:00 do 22:00. W tym roku, niestety, dzieci nie będą nocowały w Bibliotece. Jak dotychczas warunkiem uczestnictwa jest bycie czytelnikiem bocheńskiej Biblioteki lub jej filii oraz wypełniony przez rodzica/opiekuna formularz zgody (załącznik nr 1 do regulaminu).

Zapisu dziecka można dokonać w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży PiMBP w Bochni, ul. Mickiewicza 5, tel. 14 614 52 23 do 14 stycznia. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegóły w regulaminie na stronie internetowej Biblioteki www.biblioteka-bochnia.pl.

Biblioteka zachęca wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z regulaminem i zaprasza do „Krainy Nibylandii”.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc