R e k l a m a

Rok 2021: TOP 10 najpopularniejszych materiałów WIDEO od Bochnianin.pl

-

Najpopularniejszy z materiałów wrzuconych w zeszłym roku na nasz kanał YouTube osiągnął do końca grudnia aż 136 tysięcy wyświetleń. Jak wygląda TOP 10 najbardziej klikalnych materiałów? Tradycyjnie, wybraliśmy także Bonusy!

Te i wiele innych materiałów wideo znajdziecie na naszym kanale YouTube – TUTAJ.

10. Ostatni odcinek obwodnicy KN-2 – GOTOWY!

4,6 tys. wyświetleń (podajemy stan na 31 grudnia)

Lot dronem nad nowo wybudowanym, ostatnim odcinkiem drogi KN-2. Świetnie pokazuje nie tylko samą inwestycję, ale również osiedle Niepodległości i to, jak „zaludnia się” obszar po drugiej stronie obwodnicy:


9. Kawiarnia i Punkt Informacji Turystycznej w dawnej Kuźni na Plantach

4,8 tys. wyświetleń

„Wycieczka” do remontowanego budynku dawnej Kuźni na Plantach Salinarnych – na wiosnę ma tu ruszyć kawiarnia i punkt informacji turystycznej:


8. Sprawca wypadku uciekł i spalił samochód

4,9 tys. wyświetleń

26-letni kierowca osobowego Volvo spowodował wypadek w Staniątkach (gm. Niepołomice), a następnie uciekł z miejsca zdarzenia i spalił swój samochód by zatrzeć ślady.

Moment wypadku zarejestrowała kamera monitoringu:


7. Wóz OSP w rowie

7,9 tys. wyświetleń

Pechowe zakończenie powiatowych ćwiczeń strażackich, które odbywały się w drugiej połowie listopada w Dąbrówce (gmina Rzezawa). Już podczas powrotu do koszar jeden z wozów należących do OSP wylądował na boku w rowie:


6. Śmigłowiec LPR lądował na środku ulicy Regis

9,5 tys. wyświetleń

Akcja ratunkowa w centrum Bochni. 22 listopada, przed godz. 19:00 na ul. Regis w sąsiedztwie Plant Salinarnych lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Akcja związana była z koniecznością udzielenia pomocy kobiecie, która upadła przechodząc przez przejście dla pieszych (podejrzenie udaru). Ponieważ akurat żadna karetka nie była dostępna, zdecydowano o wysłaniu na miejsce śmigłowca LPR.

Wideo powstało z materiałów nadesłanych przez Czytelników.

5. Policyjny pościg ulicami Wieliczki zakończony w krzakach

11,2 tys. wyświetleń

Od pewnego czasu, wieliccy policjanci pracowali nad rozwiązaniem spraw dotyczących włamań do domów jednorodzinnych. Pracowali także w terenie obserwując rejon gdzie mogłoby dojść do włamań. We wtorek 1 czerwca 2021 około godziny 11, na jednej z ulic w Wieliczce kryminalni zauważyli mężczyznę, który wysiadł z audi i bardzo uważnie zaczął lustrować pobliskie posesje. Ponieważ jego zachowanie wydawało się policjantom podejrzane, policjanci postanowili go wylegitymować. Mężczyzna na ich widok pośpiesznie wsiadł do samochodu i zaczął uciekać…

Oto zapis pościgu z kamery pokładowej radiowozu:


4. Druga czaszka odnaleziona przez archeologów na Rynku

14,3 tys. wyświetleń

Koniec końców okazało się, że to nie czarownice – ale ta hipoteza przez jakiś czas rozpalała naszą wyobraźnię. A przy okazji przypomniała, że do palenia na stosie kobiet oskarżanych o czary dochodziło także na rynku w Bochni.


3. Fontanna Multimedialna – pierwszy pokaz

15,7 tys. wyświetleń

17 września zadebiutowała fontanna multimedialna na bocheńskim Rynku. Tak to wyglądało z ziemi i z powietrza:

Fontanna okazała się nadspodziewanie silnym magnesem, który przyciągał prawdziwe tłumy (4,4 tys. wyświetleń):


2. Zniszczona fontanna multimedialna i wyciąganie samochodu

39 tys. wyświetleń

Po miesiącu funkcjonowania fontanny multimedialnej doszło do incydentu, który rozsławił ją na całą Polskę…


1. Tragiczny wypadek w Ujeździe

136,5 tys. wyświetleń

19 października na drodze powiatowej w miejscowości Ujazd w gminie Trzciana ciągnik rolniczy zderzył się z busem, którym podróżowało 15 osób. O wypadku pisaliśmy TUTAJ.


BONUS #1

Jesienią zeszłego roku bochnianie po trzech latach remontu wreszcie odzyskali Rynek (2,5 tys. wyświetleń). Stało się to „z przytupem” (4,6 tys. wyświetleń), a pod płytą Rynku wkrótce zamontowano „kapsułę czasu”, która ma być otwarta za 100 lat (2,2 tys. wyświetleń).

BONUS #2

Relacja z tego wydarzenia nie załapało się do TOP 10″, bo chyba nie zdążyła (odbyło się ono 13 grudnia). Natomiast dziś ma już ponad 5,2 tys. wyświetleń.

BONUS #3

Na koniec trochę optymizmu i radości – Święto Kolorów w Brzesku oraz Bochni (odpowiednio 3,9 tys. i 2,5 tys. wyświetleń):

Wiele innych materiałów wideo znajdziecie na naszym kanale YouTube – TUTAJ.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia