R e k l a m a

Baraż o 1. ligę: Wysoka wygrana BSF w pierwszym meczu

-

Drużyna BSF ABJ Bochnia zrobiła znaczący krok w kierunku awansu do 1. ligi. W czwartek bochnianie w pierwszym meczu barażowym wysoko pokonali u siebie AZS Uniwersytet Wrocławski.

Ekipa z Bochni zaczęła z impetem strzelając pierwszą bramkę już w 49. sek. meczu, a minutę później podwyższając na 2:0. Gościom nadzieję na nawiązanie walki dało trafienie na 2:1, ale przewaga bochnian była znacząca, co wkrótce udokumentowali zdobywając w krótkim okresie czasu trzy kolejne bramki.

Na przerwę zespoły schodziły przy stanie 5:1.

Druga połowa rozpoczęła się obiecująco dla gości, bo tuż po wznowieniu trafili w poprzeczkę. Szybko jednak obraz gry wrócił do tego znanego z pierwszej części spotkania, kiedy to bochnianie mieli wyraźną optyczną przewagę, a goście próbowali jedynie odgryzać się szybkimi kontrami.

W 28. min. udało się podwyższyć na 6:1, trzy minuty później po szybkiej kontrze BSF goście sami wbili piłkę do własnej bramki. Było już 7:1.

Mimo kolejnych znakomitych okazji bochnianie nie zdołali powiększyć swojego dorobku i mecz zakończył się takim rezultatem.

Dzięki wysokiej zaliczce BSF może spokojniej szykować się do rewanżu.

BSF ABJ Bochnia – AZS Uniwersytet Wrocławski 7-1 (5-1)

1:0 – Krystian Lewicki 1′
2:0 – Daniel Bukowiec 2′,
2:1 – Bartłomiej Szczecina 5′
3:1 – Jakub Paweł 13′ (s)
4:1 – Sebastian Leśniewski 14′ (s)
5:1 – Mateusz Prokop 15′
6:1 – Mateusz Matlęga 28′
7:1 – Remigiusz Markiel 31′ (s)

BSF ABJ Bochnia: Krystian Jaszczyński, Jakub Smoleń – Daniel Bukowiec, Krystian Lewicki, Kamil Rynduch, Krzysztof Styrna, Mateusz Matlęga, Mateusz Prokop, Łukasz Piech, Paweł Matras, Tomasz Palonek, Jakub Kleszcz, Piotr Matras.

AZS Uniwersytet Wrocławski: Łukasz Piechurski – Remigiusz Markiel, Michał Jasiok, Sebastian Leśniewski, Oleg Vlasik, Bartłomiej Szczecina, Jakub Pawełek, Patryk Ledwoń, Maciej Siwek.