Ręczna. Porażka w ostatnich minutach meczu z Politechniką Świętokrzyską- ZDJĘCIA

-

Spotkanie sąsiadów w tabeli nie stało na wysokim poziomie, ale było emocjonujące. Bochnianie mogli ten mecz wygrać, ale grając w znacznym osłabieniu w końcówce (kary) stracili prowadzenie.

Nasza drużyna zawodziła i do 40 minuty prowadził zespół AZS. Dopiero bramki Iwo Stopczyńskiego i Bartosza Batki pozwoliły gospodarzom objąć prowadzenie 25:23 w 41 minucie.

– W 43 min. po bramce Stopczyńskiego wynik wynosił 27:24. Następne minuty to gra bramka za bramkę i zbliżenie się gości na 1 bramkę różnicy. 57 minuta zdecydowała o wygranej gości, kiedy trzech zawodników naszego zespołu sędziowie odesłali na 2 minuty kary – relacjonuje Ryszard Tabor, trener bochnian. – AZS Politechnika Świętokrzyska zdobyła w tym czasie 6 bramek i odniosła zwycięstwo. Bardzo szkoda straconych punktów – podsumowuje.

MOSiR Bochnia – AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 34:39 (15:18)

Skład i bramki MOSiR Bochnia: Iwo Stopczyński 15, Bartosz Szpisak 6, Marcel Makuch 4, Bartosz Batko 3, Maciej Grech 2, Michał Rogusz 2, Kacper Cąber 1, Jakub Noskowiak 1, Piotr Kalinka, Bartosz Kokoszka, Łukasz Kruk, Patryk Rolewicz oraz Mateusz Błoniarczyk, Damian Pławecki.
Trener Ryszard Tabor, kierownik drużyny Maciej Haber, trener odnowy biologicznej Maciej Hamuda.

Skład Politechniki Świętokrzyskiej: Łukasz Telka 15, Kacper Nawara 11, Szymon Żaba-Zabiński 6, Patryk Kurek 3, Jakub Pajączkowski 3, Jakub Badoń 1, Jakub Jamioł, Paweł Kotowki, Jakub Kuczkowski.
Trenerzy: Paweł Sieczka i Szymon Żaba -Żabiński.

W Bochni zagramy 12 lutego
W następnej kolejce (17-ej), która przypada na 29 stycznia MOSiR pauzuje. Kolejkę 18 rozegramy 12 lutego goszcząc MUKS Ustroń. Spotkanie odbędzie się jak zwykle w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Stawiarskiego przy ul. ks. J. Poniatowskiego 32 w Bochni. Początek spotkania o godz. 18:00.