WOŚP w Niepołomicach. Off road, licytacje, pokazy i koncert

-

W najbliższą niedzielę 30 stycznia odbędzie się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gmina Niepołomice jak co roku przyłącza się do orkiestrowego grania.

Siedziba niepołomickiego Sztabu będzie się mieścić w budynku Małopolskiego Centrum Dźwięku i Słowa. Datki będzie można wpłacić bezpośrednio do puszki sztabowej lub zakupić orkiestrowe gadżety: koszulki, kalendarze, notesy, magnesy i breloczki.

Ponadto 35 ekip wolontariuszy wyruszy kwestować na miasto oraz do sołectw gminy.

Od godziny 12.00 na parkingu przy MCDiS będzie można zobaczyć dynamiczne pokazy strażackie, nowoczesne pojazdy ratownicze, a także przyswoić sobie wiedzę z zakresu pierwszej pomocy (OSP Niepołomice, OSP Wola Batorska, OSP w Szarowie oraz OSP Staniątki).

Miłośnicy offroadowej jazdy będą mogli się wyszaleć i sprawdzić swoje pojazdy na specjalnie przygotowanym terenie dawnego osiedla Żubr (szczegóły na FB – TUTAJ). Jazdy rozpoczynają się od godz. 9.00.

O godzinie 12.00 licytowane będą prezenty od sponsorów na scenie, a o 15.00 rozpocznie się koncert plenerowy zespołu SO SO. To energetyczne trio z Niepołomic, które łączy electro pop z brzmieniem gitar. Autorskie single wydają zarówno w języku polskim jak i angielskim, gromadząc sporą rzeszę fanów nie tylko z Polski. Ostatni singiel „So maybe you” został zakwalifikowany do krajowych eliminacji konkursu Eurowizja 2022 spośród ponad 150 zgłoszeń.

Na Allegro wystawiono przedmioty i usługi do licytacji, które zasilą niepołomickie wpłaty w ramach orkiestrowego grania – TUTAJ

Działają dwie e-skarbonki, do których datki można wpłacać drogą elektroniczną:

– założona przez urząd e-skarbonka Miasta i Gminy Niepołomice
– oraz e-skarbonka niepołomickiego sztabu.

Off road i koncert – lokalizacja:

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

marzec, 2023