66-latka poszukiwana listem gończym zatrzymana w Rzezawie

-

Kryminalni z Bochni zatrzymali kobietę poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności, gdy wysiadła z pociągu na stacji w Rzezawie. Jej następnym przystankiem okazał się zakład karny, do którego trafiła za oszustwa i wyłudzenie kredytu

Gdy pociąg relacji Tarnów-Kraków zbliżał się do przystanku w miejscowości Rzezawa, na peronie na jego przyjazd oczekiwali policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bochni. Według uzyskanych przez nich informacji w pociągu miała bowiem znajdować się poszukiwana listem gończym mieszkanka gminy Rzezawa.

Po tym, jak pociąg się zatrzymał, policjanci zauważyli wysiadającą z niego poszukiwaną kobietę. Po sprawdzeniu jej dokumentów potwierdzili tożsamość 66-latki i zatrzymali ją.

Kobieta była poszukiwana listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Bochni do odbycia zaległej kary pozbawienia wolności za przestępstwa wyłudzenia kredytu oraz oszustwa. Funkcjonariusze przekazali ją do zakładu karnego, gdzie 66-latka będzie odbywać teraz zaległą karę. 

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

październik, 2022

X