R e k l a m a

Gimnastyka artystyczna: 7 medali z zawodów w Gliwicach – ZDJĘCIA

-

Przed tygodniem w niedzielę 23 stycznia 14 zawodniczek z klubu Arabeska wzięło udział w V Ogólnopolskim Turnieju „O Lśniącą Gwiazdę” w Gliwicach, którego organizatorem był klub UKS Gliwice.

W zawodach wzięło udział kilkanaście klubów z całej Polski m.in. ze Szczecina, Łodygowic, Myślenic, Kędzierzyna Koźle, Białej Podlaskiej, Opola, Wrocławia, Mikołowa, Katowic i Chorzowa. 

Bocheńskie gimnastyczki świetnie się spisały rywalizując na ogólnopolskiej arenie gimnastycznej i zdobywając 7 medali w układach indywidualnych:

Kategoria 2011 B-light z przyborem:

I miejsce- Aleksandra Daniec
II miejsce – Izabela Piekarczuk

Kategoria 2011 C z przyborem:

II miejsce – Zuzanna Dominik
III miejsce – Nina Pokładowska
IV miejsce – Kamila Jaworska

Kategoria 2012 C z przyborem:

II miejsce – Lena Stokłosa

Kategoria 2012 C-light układ taneczno-akrobatyczny:

II miejsce – Marcelina Kapinos-Jagła

Kategoria 2010 C-light układ taneczno-akrobatyczny:

I miejsce – Wiktoria Wójcik

Pozostałe reprezentantki klubu Arabeska znalazły się w pierwszej 10 zawodniczek w swoich kategoriach wiekowych: Zuzanna Kurdziel, Nikola Rudnik, Emilia Sojka, Magdalena Kusion, Kalina Ziobro oraz Matylda Wcisło. 

W czasie turnieju zawodniczki rywalizowały także w układach zbiorowych, w których po raz kolejny reprezentacja Arabeski w składzie: Izabela Piekarczuk, Zuzanna Dominik, Nina Pokładowska, Kamila Jaworska, Aleksandra Daniec oraz Lena Stokłosa nie miała sobie równych zdobywając I miejsce.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia